2410
2553
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 113 پست
دوهفته بهش پیام ندادم ببینم اصلا یادم میفته یا نه..یه پیام نداد..بعد دوهفته یه استوری گذاشتم پیام دا ...

خوب کردی 🤪🤪💖💖

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چرا اینقد به دوستای دخترتون عادت میکنید😐بیخیالشون بشید

پس به دوست های پسرمون عادت کنیمممممم 🤪🤪🤪🤪🤪🤪

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
2456
منم بادوسم بهم زدیم خخخ حس کردم دوسمی

😂😂

فدات اونام عاشق خودمن ولی نمیدونم در ب درا کجان😏😏😂😂😂

خیلی باحالی 😁😁💖💖😍😍😘😘

2714
برای مامانم.ده ساله فوت شده

خدا رحمتش کنه عشقم 💖💖

خودت میگی دلت تنگ شده برا آغوش خدا یعنی مدت هاس تو آغوشش نبودی یعنی مدت هاس اتفاق خوبی تو زندگیت نیو ...

خانومم عزیزم بهتره نیست بجای اینکه واسه کسی ارزوی مرگ کنی واسش ارزو کنی حال دلش خوب بشه و به خواسته هاش برسه.؟

فکرکنم یکم تند رفتی دل اون خانومو ناخواسته شکوندی عزیزم

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706