2703
2553
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای دوستای دبیرستانم فائزه طاهره فاطمه مریم ندا ازهمینجا میگم دلم براتون تنگ شده خاک توسرتون✋ ...

عاشق جمله اخرت شدم 😂😍

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
2720

دلم واسه هیچکس ولی واسه اون روزا که دبیرستان و دانشگاه میرفتم چقدر از ته دل با دوستام میخندیدم تنگ شده، دلم برا اون روزا که فقط دغدغه درس رو داشتم تنگ شده😒حیف اون روزا یادش بخیر😇😝

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
😉😉😍😍😍انشالله خوب میشه میشه میشه

مرسی عزیزم انشالله توهم حالت همیشه خوب باشه💖

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2714
چققققدر بعضیا تو این سایت بی شخصیتن به خدا. شما شک دارم در انسانیتتون، مگه آغوش خدا فقط مرگ هست. وقت ...

خودت میگی دلت تنگ شده برا آغوش خدا یعنی مدت هاس تو آغوشش نبودی یعنی مدت هاس اتفاق خوبی تو زندگیت نیوفتاده پس همون بهتر که بمیری انسانم خودت نیسی

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را
مگ چیکا کرده

چهار بار بخشیدمش سر چیزای مختلف خودشم دوست داره اشتی کنه ولی انقد مغروره پا پیش نمیزاره انقد دلم واسش تنگ شده و ناراحتم که فردا دلم میخواد باهاش دعوا کنم 😢😢😢

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
اگه دوست داری بیشتر بگو اگرم که نه هیچی 💖💖😘😘

دوهفته بهش پیام ندادم ببینم اصلا یادم میفته یا نه..یه پیام نداد..بعد دوهفته یه استوری گذاشتم پیام داد..منم بش گفتم بره بمیره..بعدم قهر کردم..خوبش کردم😌

دلم گرفته ولی واسه هیچ کس دلم تنگ نشده.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
چققققدر بعضیا تو این سایت بی شخصیتن به خدا. شما شک دارم در انسانیتتون، مگه آغوش خدا فقط مرگ هست. وقت ...

خودتو ناراحت نکن عشقم 💖💖

2706