2410
2553
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 997 بازدید | 113 پست
دوست عوضیم..‌البته دیگه بمیره هم باش آشتی نمیکنم

منم عین توعم دلم تنگ شده واسش ولی با اون کاراش بمیرمم اشتی نمیکنم 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری حالت خوبه؟ بخدا منم میخلم حال دلم خوب بشه

عزیزم الان که خوب نیستم دلم برای روزایی که خوب بودم تنگه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
مذکر خالص با سیبیل های چخماخی😍😂😂

🤪🤪😍😍😘😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
2720
2714
الهی بمیری برسی بهش

چققققدر بعضیا تو این سایت بی شخصیتن به خدا. شما شک دارم در انسانیتتون، مگه آغوش خدا فقط مرگ هست. وقتی یه معجزه میبینی وقتی حالت خوبه و هیچی نمیتونه حالتو بد کنه وقتی زندگیت مطابق میلت هست یعنی تو آغوش خدا هستی. متاسفم برات بانو. امثال شما این سایت رو به گند کشیدن 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....
آره بابا..میدونی از وقتی رفت دانشگاه اینجوری شد..

اگه دوست داری بیشتر بگو اگرم که نه هیچی 💖💖😘😘

2706