1464
1411
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 113 پست
😂ان شاءالله فردا ببینی پیام داده بهت 

ان شاالللللللله 😁😍😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

برای کسی ک یکهفتست ندیدمش😕

😢

مونث یا مذکرررررر 😁😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
هیچکس

خوشبحالت 💖

1436
واسه یک خری😒😒

😁

برای خودم برای حال خوب خودم

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

پدرم😭

هیچ آقای محترمی نه لایک، نه ریپلای، نه تک، نه درخواست دوستی به من نده....... من کاملا اخلاقم فرق کرده و بد سرش خراب میشم.... پیغام به دوستام ندین برام بیارن، تاپیکای تارعنکبوت بسته تکم نکنین اصلا جواب نمیدم.... من با یه حال خوب برگشتم و دیگه خرابش نمیکنم 
1485
دلم سوخت

دلت نسوزه گلم فقط اگه میتونی بهم دعا کن ممنونم 😞

خدایی منم بزرگه اونایی که قضاوت کردین بعضی از کاربر ها خدا جواب تک تکتون را میده من چیزی نمیگم خدا خودش میبینه و امید من به خداس حتی به امضاءم توهین کردین زمین‌گرده                                                                                 و برای حاجتم اگه دوس داشتین صلوان بفرستین ممنون🙏
1474
دوس پسرم..مسافرته..با هم حرف میزنیم ولی دلتنگشم

عزیزم 😍😘

1508