1676
1605
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 855 بازدید | 113 پست
😂ان شاءالله فردا ببینی پیام داده بهت 

ان شاالللللللله 😁😍😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

برای کسی ک یکهفتست ندیدمش😕

😢

مونث یا مذکرررررر 😁😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
هیچکس

خوشبحالت 💖

1677
واسه یک خری😒😒

😁

برای خودم برای حال خوب خودم

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
1668
دلم سوخت

دلت نسوزه گلم فقط اگه میتونی بهم دعا کن ممنونم 😞

عزیز های دل برای من دعا کنین تا کارمون زود درست بشه منم بتونم برای خودم خانمی کنم اگه دوست داشتین هر چقدر میتونین برام صلوات بفرستن ممنون دوست هایی مهربونم ...                         
دوس پسرم..مسافرته..با هم حرف میزنیم ولی دلتنگشم

عزیزم 😍😘

1645