1507
1411
عنوان

دلتون برای کی تنگ شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 113 پست
دوست عوضیم..‌البته دیگه بمیره هم باش آشتی نمیکنم

منم عین توعم دلم تنگ شده واسش ولی با اون کاراش بمیرمم اشتی نمیکنم 

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
چطوری حالت خوبه؟ بخدا منم میخلم حال دلم خوب بشه

عزیزم الان که خوب نیستم دلم برای روزایی که خوب بودم تنگه

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

مذکر خالص با سیبیل های چخماخی😍😂😂

🤪🤪😍😍😘😘

Niki_joon_28 هستم نمیدونم چرا رمزم یادم رفت 😐 خط قبلیمم پیشم‌نبود 😐 بخاطر همین کاربری جدید درست کردم خواهرم ریپلی نکن اعصاب ندارم اگه میخوای دعوا کنی 😐
1436

برای دوستای دبیرستانم

فائزه

طاهره

فاطمه

مریم

ندا

ازهمینجا میگم دلم براتون تنگ شده خاک توسرتون✋🏻

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍
الهی بمیری برسی بهش

چققققدر بعضیا تو این سایت بی شخصیتن به خدا. شما شک دارم در انسانیتتون، مگه آغوش خدا فقط مرگ هست. وقتی یه معجزه میبینی وقتی حالت خوبه و هیچی نمیتونه حالتو بد کنه وقتی زندگیت مطابق میلت هست یعنی تو آغوش خدا هستی. متاسفم برات بانو. امثال شما این سایت رو به گند کشیدن 

برای ظهورآقامون و عاقبت به خیری من یه صلوات مهمونم کنید دوستان مهربونم.....
1485

هیچکی

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آی ام کورد دوستان عزیز ممنونم که این مدت در حقم دعا کردید تا طعم مادر شدن رو بچشم..یکسال و ۵ ماه اقدام بودم بایک سقط.و دقیقا روز تولد شوهرم ازمایش بتام مثبت شد..فندق مامان خوش اومدی....تو رو خدا مث اون بار نزار قلبت از کار بیفته...بتپ که مامان با وجود تو قلبش میتپه....❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
آره بابا..میدونی از وقتی رفت دانشگاه اینجوری شد..

اگه دوست داری بیشتر بگو اگرم که نه هیچی 💖💖😘😘

1474
برای دوستای دبیرستانم فائزه طاهره فاطمه مریم ندا ازهمینجا میگم دلم براتون تنگ شده خاک توسرتون✋ ...

عاشق جمله اخرت شدم 😂😍

1508