2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اینکار کردیم نه به خاطر بزرگتر بودن به خاطر منطقه بهتر

فعلا که راضی ایم

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2728

من خودم این کارو نکردم اما  بنگاه مسکن  دارم  خیلی این مورد و دیدم . ببین از لحاظ اسایش شاید خونت محل بهتر یا جات بزرگتر بشه اما دردسر و هزینه  اثاث کشی و کمسیون بنگاه و دنبال خونه گشتن اینا ی طرف . سال ب سال باید با صاحب خونت استرس اینکه چقدر میخاد بزاره رو کرایت هم ی طرف اینکه مستاجرت خوب باشه خونتو خراب نکنه اذیتت نکنه و سال بعد چقدر بتونی چونه بزنی وکرایرو اضافه کنی هم ی طرف . من اگه کارم اینه صد تا مورد مثل شما دیدم طرف بعد ۲ سال بر گشته خونه خودش . پس نکن این کارو . اما بهر حال خودت میدونی 

2738
من خودم این کارو نکردم اما  بنگاه مسکن  دارم  خیلی این مورد و دیدم . ببین از لحاظ اسا ...

شما که بنگاه دارید میتونید پیش بینی کنید خونه ها تا کی ثابت یا ارزون میشه از پارسال قصد خرید خونه داریم موندیم؟ ممنون

خدایا سپاسگزارم برای هرروزم  هر کسی از ظن خود شد یار من،،،دنیا اومدیم که خودمون و خدای خودمون بشناسیم،،،،به کجا چنین شتابان یک استپ کن،،،خدایا ممنونم که شوهر عالی نصیبم کردی