2737
2734

من همش دارم حرص میخورم دعوا و بحث سر هر چیزی زیاد داریم دوران عقدمون خیلی بد بود خیلیا بهم گفتن جدا شو الان اولشه نباید اینطور باشه اما خیلیا هم گفتن عروسی کنی درست میشه و همچنان یا در حال دعواییم یا قهر وقتی میاد باهام اشتی میکنه که مجبوره با هم بریم خونه باباش. 

حالا کیا مثل من مدام حرص میخورن درست نمیتونن غذا بخورن و زندگیشون جهنمه یا جهنم بوده؟ تغییری رخ داده؟ ادامه این زندگی ها به چه قیمتیه؟ 

مریض شدن آدم؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اشتباه پشت اشتباه 

فقط مراقب باش باز به عده نیان بگن بچه بیار درست میشه!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
کلید مرد دکتر حبشی گوش کن درست نشد برو پیش دکتر فاطمی صد در صددرست میشی

دکتر فاطمی کجاست؟ 

کلیذ رو گوش کردم ربطی به اون نداشته

من اوایل زندگیم خیلی دعوا و کتک کاری داشتم. ولی مقصرش خودم بودم بچه بازی در می‌آوردم شوهرمو عصبی میکردم. الان تازه بلد شدم چکار کنم و خداروشکر زندگیم خوب شده. فقط باید یکم زبون درازی نمیکردم 🤐

2738
خب سر چی دعوا میکنید

سر هر چیزی دعوا سر چیزهای بیخود و الکی سر هر چیزی 

محبتم کردم براش تولد گرفتم اما دو سه روز بعد دعوا و قهر یکم درکم نمیکنه خیلی دارم حرص میخورم و اذیتم 

کلید مرد دکتر حبشی گوش کن درست نشد برو پیش دکتر فاطمی صد در صددرست میشی

از نت دانلود کنم مطمینی 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
من اوایل زندگیم خیلی دعوا و کتک کاری داشتم. ولی مقصرش خودم بودم بچه بازی در می‌آوردم شوهرمو عصبی میک ...

خب پررو نمیشه تو جواب ندی؟ 

ازدواجی که ارامش نیاره یه جاش میلنگه . دعوا و دلخوری تو همه زندگیا هست ولی بطور مداوم نیست. اگه مداومه حتما بشین خوب فکراتو کن سعی کن از خودت شروع کنی شاید زیادی گیر میدی ببین کجاها مقصری اصلاح کن بقیه اش درست میشه یواش یواش

من اوایل زندگیم خیلی دعوا و کتک کاری داشتم. ولی مقصرش خودم بودم بچه بازی در می‌آوردم شوهرمو عصبی میک ...

من خیلی زبون درازی میکنم تو چیکار کردی

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2706