2737
2734
عنوان

بیبی چک با هاله کمرنگ

241 بازدید | 23 پست

سلام مامانا...من تازه وارد سایت شدم...یه هفته پیش بیبی چک زدم تو دسشویی منفی بود و اوردمش خونه کمتر از ده دقیقه دیدم یه هاله کمرنگ افتاده..کسی بوده مث من ک باردار هم بوده باشه؟دوساله منتظرم

اره مال من اینطوری بود باردار بودم ایشاالله ک بارداری

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
واای چ خوب... خداکنه منم باردار باشم 🙂

ایشاالله عزیزم عکسشو بزار

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2738
تو  عکس دقیق نمیفته ولی بازم معلومه..

اره مثبته مال منم اینجوری بود مبارکههههه😍😍😍

کاملا مثبته برو ازمایش بده مبارکت باشه گلم به احتمال خیلی زیاد هم لقاحت دیر انجام شده

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
2706