2726
عنوان

کاربر زردچوبه بیا

553 بازدید | 31 پست

@zardchoobe    

سوال این کاربر ج بدید

zardchoobe

من پسری ۵ ساله دوست بودم یعنی تنا پسری بود باهاش بودم اما همش تحقیرم میکرد منم کات کردم بعد از ۶ ماه اومد دنبالم فک کردم ادم شده اما بیرون دیدمش گف بدجوری بهم توهین کرد منم از سه شنبه دلیت اکانت کردم با گوشی داداشم چک میکردم میدیدم ان میشه مطمینم بهم پیام میداده متوجه دلیت واتس نشده اخرین بازدیدم واسه همون روزه دلیت زدم الان مث احمقا رفتم واتس بیزینس ریختم ببینم چیه سریع دلیت زدم ولی اخرین بازدیدم بروز شده چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از‌بلاک درش بیار بچه بازیه

ولی محل نذار بهش

یه جوری که بود نبودش به یه ورته😐

قشنگ ترین روز زندگیم ۱۴شهریور ۱۴۰۰ شد؛روزی که دخترم،فرشته نازم،شاخه گل ارغوانم،نفسم،دنیا اومد  دخترم پا به دنیا گذاشت و شد همدم مامانش شد دنیای باباش  دوست دارم الینای قشنگم     
از‌بلاک درش بیار بچه بازیه ولی محل نذار بهش یه جوری که بود نبودش به یه ورته😐

بلاک نکردم که از سه شنبه دلیت اکانت کردم ایقد خوشال بودم کردمش تو دیوار الان دیدم انلاینیم عوض شد

لایک ندوس😡👊
اینجوری هم فک میکنه بلاکش کردم تا الانم چون بازدیدم برا سه شنبه بوده بردارم میفهمه اومدم 

آدم که نشده بذار فک کنه بلاکه بهت توهین میکنه خوشت میاد؟ اگه بلاکش کنی پروفایلتم نمیبینه

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
آدم که نشده بذار فک کنه بلاکه بهت توهین میکنه خوشت میاد؟ اگه بلاکش کنی پروفایلتم نمیبینه

میخاستم بیاد هی ببینه ان نمیشم پیامشم تیک نمیخوره بسوزه ولی مث احمقا رفتم ببینم واتساپ بیزینس چیه انلاینیم عوض شد اه

لایک ندوس😡👊
میخاستم بیاد هی ببینه ان نمیشم پیامشم تیک نمیخوره بسوزه ولی مث احمقا رفتم ببینم واتساپ بیزینس چیه ان ...

دیگه شده کاریش نمیشه کرد اگه نمیخایش بذار هی پیام بده سین نکن خسته میشه

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2706