2733
2734

بیشتر بشه ایشالله

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

ن‌نمیشع رف 

داروهاش فقط یه تومنه ب غیر از ویزیتو ....

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ی عالمه دارم میشه۹۰ت 🤣

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2738
من تهران نیستم آخه  یعنی نمیشه؟😢

خو برو کلینیک سوال کن قیمت ها متفاوته

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
من تهران نیستم آخه  یعنی نمیشه؟😢

والا گرونع داروها.

اگ دارو خوب بخای بگیری ک اثر کنه حداقل یکونیم باید داشتع باشی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

من یه نسخه پیش یه دکتر تو ورامین رفتم واقعا عالی بود دکترش دیگ خواب جوشم ندیدم چه برسه که بزنم همین ۵۰۰ ۶۰۰ شد هزینه ایی که کردم ولی عالی بوداا

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
تورو خدا اسم دارهاتو بگو  راکوتان داد؟؟؟؟

اخه بنا به پوستت میده

باید ببینه پوستت چربه خشکه 

من پوستم بی نهایت چرب بود کرم داد یکیشو روز میزدم یکیشو شب موقع تاریکی قرص داد چقد واس همین میگم باید پوستتو ببینه الکی که نمیشه بخوری😐

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

دوستمم بی نهایت جوش میزد راکوتان خورد خوب شد ولی من خودم استفاده نکردم چرا دوروغ بگم ولی اون عش خیلی ساخت.صورتش مثه ته دیگ عدس پلو بود در این حد جوش میزدا ولی بعد یمدت مثه اینه شد پوستش

دوستمم بی نهایت جوش میزد راکوتان خورد خوب شد ولی من خودم استفاده نکردم چرا دوروغ بگم ولی اون عش خیلی ...

آخه میگن واسه کبد خیلی بده و عوارض داره 

بعد من جوشان در اون حد زیاد نیست مثلا ۳   ۴ تاعه

بیشتر لک و جای جوش

2706