1464
1411
عنوان

خار نداره بیاین خواستگاری

548 بازدید | 42 پست

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد،چه اوقات خوشی داشتم به هم زد،الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد..........😢😢😳😳😔😔😩😩😞😞😢😢😢لطفا برای حاجترواییم یه دونه صلوات بفرستین 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

من فرداشب خاستگاریمه    

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

اخی ‌... خب خودش بره طفلک

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
1334
1476

هم خودت هم پستت خار داره

وگرنه حرفتو اول میزدی

تو نی نی سایت پر مریض

بلاخره میرم یک کشوری که آزادی را در پوشش نمیبیند😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍 دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......
1457