2737
2734
عنوان

خسته از بحثای پوچ‌و قهرای بچگونه

189 بازدید | 11 پست

بچه ها دیگه خسته شدم ازاین بحثا ک سر هرچیز چرتی یه سه چهارروز قهر کنیم😔مطمئنم ازش نیاید بگید زیرسرش بلند شده چیکارکنم الان سر اینکه پدربزرگش حالش بد بود وبیمارستان بود من زنگ نزدم و فقط اس دادم چیشده ناراحت شده ک چرا حدااقل زنگ نمیزنی😔😔سه روز قهریم

کم کم شوهرتو میشناسی قلقش دستت میاد نگران نباش تحملl کن

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای بابا اینجور آدما آدمو پیر میکنن فقط خواهشن تو زیاد منت نکش مثل من گیج نباش بزار اون بیاد منت کشی& ...

اخه اگه من نرم حالا حالا ها ادامه داره سری پیش خودش مقصر بود ۱۶روز طول کشید دیگه خودت حساب کن

اخه اگه من نرم حالا حالا ها ادامه داره سری پیش خودش مقصر بود ۱۶روز طول کشید دیگه خودت حساب کن

اره میدونم نصیحتم بیجا بود ولی گفتم باز بگم اخه ادم واقعا زورش میاد طرف خودش هی قهر میکنه الکی بعد تو باید بری منت کشی اصلا بدم میاد جای زن و مرد عوض شه مرد باید ناز بکشه نه زن اه اه 

2738
تو گوگل بزن روش مقابله با ادمای قهرو ببین چی میاره ولی به نظرم کسی که تن تن قهر میکنه نباید بهش محل ...

اعصابمو ریخته بهم به قول تو سراینکه بدعادت نشه نمیرم سمتش ولی این قهرا منو داغون میکنه هرچند پوچ😔

واکنش مناسب در برابر کسی که مدام قهر می‌کند

1-‌ جدی نگیرید.

کسی که قهر می‌کند، سعی دارد مسئولیت عدم بلوغ احساسی خود را گردن شما بیندازد و اگر شما نگران و بی حوصله شوید و واکنشی که آنها می‌خواهند نشان دهید، باعث می‌شوید به هدفشان رسیده و برنده شوند .‌ به این ترتیب یاد می‌گیرند هربار که خواسته‌ای دارند با قهرکردن به آن برسند.‌ در این مواقع به جای بی حوصلگی، با نادیده گرفتن رفتارشان، به آنها اجازه دهید احساس شان را مدتی این گونه بروز دهند و هرگز تسلیم خواسته هایشان نشوید. خودشان به‌مرور خسته شده و دست از قهر برمی دارند.

2-‌ تحمل نکنید .

اگر با فردی که قهر می‌کند، طوری رفتار کنید که گویی او به لوس شدن نیاز دارد و باید ناراحتی هایش را این گونه تسکین دهید، در انتها شما متضرر می‌شوید و تحت کنترل او قرار می‌گیرید.‌ سکوت و کج خلقی‌اش شما را از پا درمی آورد و بتدریج به کسی تبدیل می‌شوید که باید همیشه و در هر حال او را راضی نگه دارد.‌ هرگز اجازه قهرکردن به کسی که در زندگی تان هست ندهید و به او نشان دهید نمی‌تواند با رفتارهای کودکانه به اهدافش برسد.‌ معمولا وقتی رفتارشان را نادیده بگیرید، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است و با آرامش به کارهای روزمره تان برسید و او را جدی نگیرید .‌ در نهایت او دست از این اعمال برداشته و برای رسیدن به خواسته هایش، رفتار مناسب تری اتخاذ می‌کند.‌

3-‌ یاد بدهید.

به جای عذرخواهی از کسی که مدام قهر می‌کند، به او بفهمانید که باید مسئولیت احساسات خود را به عهده بگیرد و همچنین باید به حضورتان احترام بگذارد.‌ روی برگرداندن، رفتار سرد از خود نشان دادن و تحت کنترل گرفتن شما هرگز منصفانه و محترمانه نیست.‌ به او نشان دهید این برخوردها روابط گرم و همچنین صمیمیت تان را از بین می‌برد.‌ به او با صراحت بگویید انتظار رفتار محترمانه‌ای دارید و اگر این موضوع را جدی نگیرد، ممکن است به ضررش تمام شود.‌ وقتی او متوجه شود روش‌های کنترل کننده اش روی شما موثر نیست، احتمالا دست از این نوع برخوردها و رفتارهای تحقیرکننده اش برمی‌دارد و با شما به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کند.‌

• بیشتر آدم هایی که قهر می کنند آدم های زود رنجی هستند که به دنبال توجه می گردند بنابراین، کوچکترین توجه ای باعث تقویت این رفتار آنان می شود.
  • هر گونه جرو بحث، دعوا و مقابله به مثل به لجبازی بیشتر شخص منجر می شود و باعث طولانی شدن مدت زمان قهر می گردد، سعی کنید با صبوری با این مسئله برخورد کنید.
  • هرگاه در موارد مشابه شوهرتان این رفتار را از خود نشان نداد و یا به سوی آشتی قدمی برداشت، سریعاً این رفتار او را تشویق کنید تا به تدریج رفتار قهر در او ضعیف و در نهایت حذف شود.
  • در مقابل قهر هیچ گاه نباید تسلیم شد و با پذیرفتن قواعد قهر، مثل مقابله به مثل، حرف نزدن و دوری کردن، او را در راه رسیدن به خواسته هایش یاری کرد بلکه، بهترین عکس العمل و رفتاری که می توانید در برابر رفتار قهر شوهرتان انجام دهید، بی تفاوتی نسبت به آن رفتار و پرداختن به کارهای عادی و روزمره تان است. بی تفاوتی سبب خسته شدن طرف مقابل می گردد.
  • در یک محیط مناسب و فضای آرام، به گفتگو با شوهرتان بپردازید و به او بگویید: قهر کردن شیوه ی مناسبی در حل مشکلات و مسائل زندگی نیست و هیچ کمکی به حل مشکلات نمی کند، پس بهتر است با هم صحبت کنیم تا نتیجه ی درست و منطقی برای حل مشکلات پیدا کنیم. همچنین در مواقع قهر و خشونت و نزاع قرارمان این باشد که فرصتی را برای خودمان در نظر بگیریم و از اوج هیجان ها و خشونت ها که بیرون آمدیم به حل مسأله و مشکل هایمان بپردازیم.
  • اگر نتوانستید مشکل را به تنهایی حل کنید از یک مشاور و روانشناس بالینی با تجربه کمک بگیرید. مشاور ضمن تقویت اعتماد به نفس و مهارت های کلامی شوهرتان، می تواند روش های جایگزین و راه های بیان احساسات و عواطف را به او آموزش دهد و تعاملات اجتماعی او را افزایش دهد تا ضمن بهبود رفتار او از شدت درونگرایی او بکاهد.