2737
2739

چون شوهرم کم تحرکی اسپرم داره بعد اقدامم یکی دوساعت دراز میکشم

ولی بعدش عفونت میگیرم شرمنده ک میگم ترشحاتم سبز میشه

ماه قبلم بعد اقدام همینجوری شدم قرص مترونیدازول خوردم خوب شدم

اینماه دوباره بعد اقدامم اونجوری شدم

عفونت مانع لقاح و بارداری میشه؟😫

ای عشق تو را دارمو دارای جهانم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرت عفونت داره ضمنا عفونت برای مردان باعث از بین رفتن اسپرم و کم تحرک کردنشون میشه شاید علت همین کم تحریکشم عفونت باشه 

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
2738
عفونت نداشتم بعد اقدام اینجوری میشم چون بعدش بلافاصله نمیرم بشورم اعصابم خورده ...حالا باید قرص بخو ...

عزیزم مام نمیشوریم من بعضی وقتا باهاش میخوابم تا صبح که میرم دوش میگیرم اما عفونت نمیگیریم

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
شوهرت عفونت داره ضمنا عفونت برای مردان باعث از بین رفتن اسپرم و کم تحرک کردنشون میشه شاید علت همین ک ...

آخه نزدیک تخمک گذاریم ک بعد رابطه میخوابم عفونت میگیرم.

قبلش زمان تخمک گذاری یا بعد اون مشکلی ندارم

من فکر میکنم بخاطر اون مایع هست ک مدت زمان زیادی اونجا میمونه عفونت میگیرم

شوهرم تازه آرمابش داده عفونت نداره

عزیزم مام نمیشوریم من بعضی وقتا باهاش میخوابم تا صبح که میرم دوش میگیرم اما عفونت نمیگیریم

عععع من این ماه یشب تا صبح خوابیدم دوشب بعدش دو ساعت دراز کشیدم اینجوری شدم

یعنی ربطی ب این نداره؟

شما بدنت ضعیفه عزیزم که زود عفونت میگیری باید خودتو تقویت کنی. منم بار اول که اقدام کردم همون جوری تا صبح خوابیدم بعدش اون ماه عفونت بدی گرفتم ولی با پماد برطرف شد ماه بعدش دیگه عفونت نگرفتم

ماهی خانوممم  
2706