2726
عنوان

رو میز توالت چی ها گزاشتید

470 بازدید | 23 پست

من هر چی داشتم و نداشتم گزاشتم آخه شلوغ دوست دارم 

پذیرایی تون چی شلوغ کردید

هر چند که پذیرایی دوست دارم شلوغ کنم ولی ی دست میز ناهارخوری و ی دست مبل ۷ نفره گل و میز تلفن میز تلویزیون میز خاطره روش چراغ خواب پنکه گوشه پذیرایی 

شما هاچی گزاشتید

عشق خونه شلوغم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خونه بهتره خلوت باشه تا انرژی مثبت جریان پیدا کنه من خلوت دوس دارم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

من که خلوت دوست دارم

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

پنکه تو پذیرایی ؟!

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

روی میز ارایشم چیزی نذاشتم خلوت تر بهتر .  دوتا مجسمه برج ایفل گذاشتم چون ایفل رو دوست دارم و ی برس و ی کرم مرطوب کننده و ی گوی عاشقانه کوچیک ک عروس و دامادن . بقیه وسایلام رو گذاشتم کشو . 

پذیرایی ام ی دست مبل 

میز ناهار خوری 6 نفره . ک ی ست صندلیش نیمکت هست . 

بوفه . گلدونای جام . ساعت ایستاده . میز تلوزیون و تی وی و چراغ کریستال . و سه تا فانوس از اینا ک از بزرگ ب کوچیکن و رو طاقچه امم ی رادیو طرح قدیم وبا ی فانوس و ی کتاب دوستت دارم و عکس خواهرم . همین

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
بله

میز آرایش صحیحه.  چرا انقدر شلوغ آدم دلش میگیره بی نظم جلوه میده

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706