2737
2734
عنوان

30 سالگی سن مزخرفیه

827 بازدید | 41 پست

30 سالگی مزخرفه وقتی که میبینی یکی مثل اکرم محمدی تو فیلم پدر سالار نقش عروس بازی میکرد الان تو فیلم ستایش نقش خانم بزرگ! سی سالگی سن مزخرفیه وقتی قبل تر فکر میکردی اوووه 30 ساله که بشم به همه چیز رسیدم ولی در اصل میفهمی نه شاید یه سری چیزا رو به دست اوردی ولی خیلی چیزها رو هم از دست دادی وقتی اولین موی سفید رو روی شقیقه ات میبینی وقتی میبینی هم بازیات بزرگ شدن و پدر مادرت پیر. وقتی یه آن ترس از دست دادن پدر بزرگ مادر بزرگت می افته تو دلت. وقتی تازه باور میکنی این دنیا محل گذره برای چیزای مسخره خودتو کوبوندی به در و دیوار. وقتی میبینی ای بابا عمرم گذاشتم مثلا نمره 15 نگیرم 20 بگیرم! وقتی نگاه میکنی وای باید از لحظه لحظه عزیزام استفاده کنم و ای وای چه سفرایی رو که با خانواده رفتم سر چیزای الکی خراب کردم! وقتی میبینی ازدواج کردی و دیگه فرصت نیس با اونا خوش بگذرونی!! وقتی میبینی یه عمر دوییدی تا 30 ساله شدی خوشبخت باشی ولی ای دریغ تو خوشبخت بودی. وقتی روزات برای یه بیماری الکی الکی نابود کردی اونوقته خیلی از هدفای قدیمت برات پوچ میشه مسخره میشه و تازه میفهمی کل ارزش این زندگی خانوادته و شاید یه روزی برسه وقتی تو 60 سالگی وایسادم حتی خانواده هم پوچ به نظر برسه. یه جورایی گذر عمر عجیب درد داره عجیب. یه جورایی 30 سالگی سنیه که یه آن به خودت میای میگی چکار کنم وایسه که نره اونوقته اغوش مادربزرگی که مثلا از سر به سر گذاشتناش میرنجیدی عجیب میشه دوست داشتنی اونوقته که دلت میخواد بگی مامان هر چی دلت میخواد نصیحت کن فقط پیر نشو و....

اه منم همش فکر میکنم ، این دهه ۲۰ که بگذره دوست ندارم زنده باشم دیگه، جوونیمون تمام میشه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی دیگ 30 سالگی رو پیر نشون دادی😕😕

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2728

اتفاقا ۳۰ سالگی سن قشنگیه ... هم جوونی هم عاقل ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738

بابا ولم کنید تو رو خدا , 20 ساله حسرت 10 سالگیشو میکشه , 30 ساله حسرت 20 سالگیش .

40 ساله حسرت سی سالگیش و 50 ساله حسرت 40 سالگیش .

30 سالت که شده افسرده شدی 40 سالت شده بحران 40 سالگی گرفته .

60 سالت که شده حاضری همه چیزت رو بدی تا دوباره 30 ساله بشی .

اینقدر خودتون رو درگیر این اعداد بی ارزش نکنید و از زندگی لذت ببرید .

2706