2410
2553

چند تا پنج تیکه و اینا بخرم بی تجربم

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا پنج تیکه شماره یک و یکی دو ویکی سه خریدم یه سرهمی مخمل و یدونه پارچه ای خریدم دوسه تا زیر دکمه دارم خریدم

برای سلامتی فندق مامان یه صلوات میفرستی؟اخه اون معجزه خدای قشنگمه تو اوج ناامیدی
2456

ای کاس سرهمی نمی خریدی خیلیزود کوچیک میشه من سه تا خریدم ک ماهم نپوشید تازه مثلا روش نوشته بود تا سه ماه. کلاه دو سه تا بخر حتما لازم میشه  قنداق فرنگی نخر بجاش پتوی دکمه دار یا دور پیچ خوب بخر کاپشنم که اصلانمی خواد پتو کافیه. کریرم بگیر عید مهمونی رفتی لازمه دختر منم سی بهمن بدنیااومد

من پنج تا بلوز شلوار شماره یک و سه تا رکابی بادی شماره یک خریدم اصلا از این چند تکه نخریدم چون سر پسرم تجربه داشتم. بعدم کم کم میخری دیگه. اونجور بهتره چیزی بلاستفاده نمی مونه. پاپوشم بخر دوتا کافیه برای بیرون بردن خوبه پاپوست زیاد کلفت نباشه مثلا کاموایی نباشه جنس مخمل کلفت در همین حد خوبه من جوراب می پوشوندم پاپوشم روش میرفتیم مهمونی پاپوشو در میاوردم 

ای کاس سرهمی نمی خریدی خیلیزود کوچیک میشه من سه تا خریدم ک ماهم نپوشید تازه مثلا روش نوشته بود تا سه ...

بچه منم اسفندیه

سرهمی سایز چند بگیرم؟ یک خوبه؟

سرهمی سایز صفر خوبه بگیرم؟ چون هوا سرده

سایز صفر چی بگیرم؟ شلوار و بلوز تکی سایز صفر خوبه؟ چند تا؟

2714

سایز صفر فقط یک بلوز و شلوار بخر چون بچه خیلی سریع رشد می کنه. البته بستگی به جثه ووزن بچه هم داره. سرهمی روصفر نگیر یک بگیر. چون اونم سریع کوچیک میشه. من هر جا میرفتم بچه رو باپتو و کریر می بردم. دختر من اصلا تو قنداق فرنگی نمی موند دوست نداشت. همون پتو به دردم خورد. زیر لایه ی کریر پتوی نازکو تا کن بزار تا قوسش گرفته بشه عین ننو میشه میخوابه توش داری تو هال یا اشپزخونه هم کار می کنی راحت میبریش جلو چشمت میزازی. جوراب دو سه تا بخر.پارسال خیلی سرد بود من تا اردیبهشت استین بلند پوشوندم. راستی ما همسایه ی شرقی هستیم. رشت. اب وهوای دو تااستانم همیشه مشابه هستش انشالله امسال به سردی پارسال نباشه و نی نی به سلامتی و خوشی بیاد بغلت

بچه منم اسفندیه سرهمی سایز چند بگیرم؟ یک خوبه؟ سرهمی سایز صفر خوبه بگیرم؟ چون هوا سرده سایز صفر ...

سرهمی یکی بیشترنگیر زود کوچیک میشه اگرم می خوای دوتا بگیری جورابدار نگیر. سایز صفر مال بچه های ریزهستش پوشکم اگه پمپرز سایز یک پیدا کردی بگیر چون از همه سایزش استانداردتره اگه نه که مای بی بی بگیر. بارلی مرسی نگیر خیلی بزرگن. دستمال مرطوبم دوسه تا بسته حتما بگیر اوایل چون سرده بجای شستن میشه نی نی روپاک کرد تا جون بگیره