2726
عنوان

دکتر زنان خوب

1118 بازدید | 18 پست

سلام خانومای گل دکتر زنان خوب  تو شهر های بوکان مهاباد ارومیه میاندواب  میشناسید معرفی کنید لطفااا😘😘😍

مهمون شهر غریبم کسی نمیشناسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@نــــهـال_بـــــلا    ایشون خودش یه پا دکتر زنانه سوال دارید بفرمایید

😐گزارش

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2728
چی شد🤔🤔

😂😂😂ایچی

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
جدی میگید؟ ماما هستن یا پزشک زنان؟ 

ن عزیزم شوخی کردم

ماما میخواید برید تو قسمت کلینیک سوالتون رو اونجا مطرح کنید

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
دستت بی بلا نفسم اجی جدی میگم ناراحت شدی؟

😂😂😂از اونجا ک پارم کردی حوصله نداشتم بزنم

ن باو😬😬

😂😂😂از اونجا ک پارم کردی حوصله نداشتم بزنم ن باو😬😬

یه لحظه حس کردم ناراحتی گفتم عذر خواهی کنم😄

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
یه لحظه حس کردم ناراحتی گفتم عذر خواهی کنم😄

😂😂😂واه چرا ناراحت شم

میشه تاپیک من هم بیای بهم لطف میکنی  جواب پاپ اسمیرم هم هس

پاپ اسمیر بلد نیسدم اخو🙄

ن عزیزم شوخی کردم ماما میخواید برید تو قسمت کلینیک سوالتون رو اونجا مطرح کنید

ن ماما نمیخوام  ادرس یه دکتر خوب تو این چند شهری ک گفتم میخوام نمیدونم عنوانم چی بزارم بقیه هم بیان شاید یکی شناخت

2706