2733
2739
عنوان

کسی هس بچه از پرورشگاه اورده باشه؟

618 بازدید | 58 پست

چجوریاس؟واقعا دوسش دارین؟

دید اطرافیان چطوره؟

خیلیییی وقته دارم به این موضوع فکر میکنم

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسایمون بچه ی 6ماهه آورد الان پسره 13 سالشه.اره والا ازشیر مرغ تاجون آدمی زاد براش محیاس

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2738

عزیزم من دختر عموم از پرورشگاه اومده زن عمو و عموم براش میمیرن همه فامیل هم دوستش دارن واقعا فرقی نداره. ما ادما برای خودمون سخت میکنیم وگرنه تو طبیعت مثلا سگ به بچه آهو شیر میده، میمون بچه ببر بزرگ میکنه همشونم با عشق اینکار رو میکنن. جدا از ارامشتون سرنوشت یه آدم رو عوض میکنین اصلا درش شک نکنین

ما تو فامیل کسیو داریم که سال ها بچه دار نشدن و یه پسر بچه به سرپرستی گرفتن ، بعد از چند سال خدا به خودشونم بچه داد .. الان اون بچه ای که واسه خودشون نبود رو خیلی بیشتر دوست دارن.. کار قشنگیه که بجای این که یه بچه به دنیا بیارین ، یه بچه رو به این دنیا برگردونین❤

چند وقته اقدام کردین؟؟؟ وقت داری عزیزم هنوز نا امید نشو ایشالله به این روز عزیز  امسال دامنت سب ...

۴ ساله ازدواج کردم

شوهرم آزواسپرمه اصلا خوب نمیشه

همه راه های باردار شدن رو رفتی؟ من از مجردی همیشه دوست داشتم یه بچه از پرورشگاه بیارم نگه دارم، آدمی که ذات لطیفی داشته باشه به گل گلدون خودشم وابسته میشه و دوستش داره چه برسه که بخوای یه بچه رو بیاری و بزرگش کنی

یعنی یه روز منم مامان میشم  
شوهر منم راضی نیس ولی اگ از اهدایی بجایی نرسم حتما راضی میشه

بله عزیزم نگران نباش میشه همه وجودت بچه شیرینه خودشو جا میکنه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

من فرزند خوانده دارم

جون منو همسرم براش درمیره

خانواده ها که دیگه نگم برات

مخصوصا خانواده همسرم

توی خانواده خودمم همینه ها ولی خانواده همسرم یه جور دیگن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
عزیزم من دختر عموم از پرورشگاه اومده زن عمو و عموم براش میمیرن همه فامیل هم دوستش دارن واقعا فرقی ند ...

خب الان دختر عموت میدونه ک بچه واقعیشون نیس؟؟

2706