2733
2734

دو روز پيش دختر منم ديدم تو موهاش شپشه از دختر همسايمون گرفت براش شامپو ليندان زدم سركه هم كردم قاطي شامپو 

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

سرکه جواب میده ولی مرتب هر روز برو حموم و با سرکه بشور و با شونه دندونه ریز شونه کن به مدت ده یا 15 روز ادامه بده

ترا یک دل داده اند که یک دلبر گزینی نه اینکه انرا صد پاره کنی و به هر پاره مهمی را اواره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دائم باشونه م تو شامپو هست مؤ رو شونه كن اتو مو عالييييع تخماشو ميسوزونع و ب يكي هم بگو موهات دقيق نگاه كنه اگً حشره زنده هست بكشه

خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
بچه ها میگن رنگ و دکلره خوبه،  اگه میخواد کوتاهذکنه اول دکلره کنه اگه خوب نشد کوتاه کنه

میگه  متنفرم از دکلره اصلا بهش نمیاد رنگ روشن شبیه جن میشه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2728

سس مايونز هم خوبه بزا چند ساعت بمونه بعد باشونه بكش توش و بزن تو بظرف اب حشره هاي زنده اكثرا ميان بيرون

دائم باشونه م تو شامپو هست مؤ رو شونه كن اتو مو عالييييع تخماشو ميسوزونع و ب يكي هم بگو موهات دقيق ن ...

ممنون.اره  خیلیاشو بیرون کشیدم.ولی خیلی میخاره بیچاره شدم ینی.سرم دیگه زخم شده

عاقلانه نیست چون راههای زیادی هست به جز تراشیدن مو که از شرشون راحت بشی اگه تنها راهکار این بود میش ...

یه ماهه داره عذاب میکشه 

هر روز با چیزای مختلف میشوره 

من سرشو دیدم تخم هاش مثل کنه چسبیدن به موهاش نمیرن پنج سانت مونده برسه به ریشه چسبیدن به ساقه مو

2738
بابا از تراشیدن که بهتره.  اخه نخم ها تو ریشه موها میچسبن،  با کوتاه کردن هم نمیرن لامصب

رنگ فایده نداره؟؟؟ 

حتما دکلره کنه؟؟؟

2706