2726
عنوان

پسرم یه سوال دارم ازتون دخترا :/

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 156 پست
نه رفتم ناهار بخورم گفتم خدافظی کنم آخه دیگه حرف خاصی نمی مونه

شوخی کردم  

پیام منو که ریپلای نزدی...

ولی خدایی سایت باحالیه فقط کاش نمونه مردونه یا مختلطشم بود هم آدمو سرگرم میکنه هم کار راه اندازه....

https://harfeto.timefriend.net/16344679227671

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تغذیه رو نگاه نمیکنن میخورن  بعدشم واقعا خوشت اومده برو بگو یا میگه آره یا میگه نه ولی بنظرم تو ...

معلومه از قیافش خوشم اومده اما نه فقط قیافه تو این مدت فهمیدم هیز نیست و به پسر دیگه حداقل وقتی من حواسم بود نگاه نمی کرد حجابشم خوب بود بهشم می خورد فرد متینی باشه

این الان داره غیرمستقیم به من میگه باو برو بیرون از تاپیکم نه؟😑😂

آره چجورم😂

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728
معلومه از قیافش خوشم اومده اما نه فقط قیافه تو این مدت فهمیدم هیز نیست و به پسر دیگه حداقل وقتی من ح ...

بزار بهت یه چی بگم داداچ 

اونم از تو خوشش اومده دیگه معلومه ولی هرچقدرم دوست داشته باشه نمیگیره اون طوری شماره رو ازت حس کرده هیزی و مخصوصا اینکه دوستت رو فرستادی سمتش 

اولا که خودت باید این کارو میکردی دوما نه انقد زود😥چقد عجولی 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓

دندش میخاره

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
هر کی خوند بیاد خلاصه شو برا ما هم بگه 😐

دختره نخ میداده لبخند و اینا اینم رفته جلو ولی روش نشده شماره بده دیگه هیچی

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
بزار بهت یه چی بگم داداچ  اونم از تو خوشش اومده دیگه معلومه ولی هرچقدرم دوست داشته باشه نمیگیر ...

زمانی نبود و داشتیم بر می گشتیم بعدشم من چهار روز بعد دیدنش اینکار رو کردم

به سن نیس که به پیرهنایی هست که پاره کردیم من چون  تو کوچه خاکی فوتبال بازی میکردم فراوون پیرهن ...

بیشتر توپ ودمپایی گیوه ای. پاره کردی به نظرم😜

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706