2703
2553
عنوان

شوهرم کتکم میزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 84 پست
همه میگن بهم اگه بچه بیارین درست میشه آخه

ساده نباش کی گفته اخلاق گند کسی با آوردن بچه خوب میشه اون بچه هم باید دست اون روانی هر روز کتک بخوره غیرخودت غصه اونم بایدبخوری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا هر بار من خانوادمو در جریان گذاشتم میخاستم همون لحظه که زده ب پلیس زنگ بزنم اما بازم مانعم شد ...

استارتر اگر با چیزی هم زدت همون شی رو بردار ضمیمه پرونده کن...مربی باشگاه من از همسرش کتک خورده بود با کنربند همون رو برداشته بود برده بود کلانتری شانس آورده بود یک پلیس مسن هم اونجا بود از اونا که از نره خر های دست بزن دار متنفرن...با اینکه خلاف فوانینه ولی با همون کمربند پدر مردک رو دراورده بود🤗🤗

2456

همه غلط میکنن

همه ... میخورن

نصف  زنای همین سایت همین اشتباه رو کردن..بچه دار شدن و بخاطر بچه یک عمره دارن کتک میخورن و تحقیر میشن و بدبختی میکشن

کاربری چهارممه.به لطف بعضیا.از سال ۸۷ عضوم

نکن توروخدا نکن  وقتی عقدی مبگن ازدواج کن درست میشه ازدواج کنی میگن بچه بیاری بعد که بچه بیاری میگن ب ماچه الانم بخاطر بچت تحمل کن

بخدا اشتباه میکنی برو مشاوره ببین این طرز فکر غلط واشتباس. توگول خانوادت نخور توروخدا خانوادت  از طلاق وحشت دارن حاضرن دخترشون بمیره  تحقیر بشه  جون بده  ولی اسم طلاق تو خانوادتون نیاد واس همین با افکار  میخان تورو گیر بندازن تو  این فلاکت تو خودتو نجات بده اگه مقاومت شدید کنی    خانوادت کاری از دستشون برنمیاد 

استارتر اگر با چیزی هم زدت همون شی رو بردار ضمیمه پرونده کن...مربی باشگاه من از همسرش کتک خورده بود ...

خوش بجالش بعضی روزا ب این فک میکنم ک چون زور خودم بهش نمیرسه چن نفرو بهشون پول بدم تا بریزن سرش بزننش اما بعدش از خدا میترسم

2714
خوش بجالش بعضی روزا ب این فک میکنم ک چون زور خودم بهش نمیرسه چن نفرو بهشون پول بدم تا بریزن سرش بزنن ...

همسایه ای کسی ندارید که وقتی شروع کرد دوتا داد بزنی اونا به پلیس زنگ بزنن؟

البته خواهش میکنم برنگرد دیگه تا حسابش رو کف دستش بزاری

بله ب شدت میترسن

ببین‌ من شرایطم دقیق مثل توبود مامان بابام ب شدت ترسو بودن شوهرم بهشون فحش میداد میگعتن حق باتوهه فقط اروم باش و بادخترمون خوب باش  ‌کتکم میزد  یا فحش ناموسی میگفتن دوران عقدید  ازدواج کنبد وبچه بیاربد شوهرتم سرش تو زندگی گرم میشه واینکارارو نمیکنه و از سرش میفته خداشاهده ب چشم میدیدم  شوهرم  راحت همه چی ب خانوادم میگفت همش از ترس ابروشون میگفتن چشم تودرست میگی  اول ازخانوادم متنفر شدم بعد از شوهرم  عقلم اومد خداروشکر سرجاش توهمون عقد مقاومت کردم توروی همه وایسادم چنان منم جیغ کشیدم گفتم  مبرم با دوتا بچه خداشاهده میام روسرتون  که دیگ کوتاه اومدن الانم  اگ خدابخواد ۳ تا۴ ماه دیگ  رهامیشم ازش توهم اول روخودت کار کن  تصمیم بگیز بعد محکم باید وایسی روحرفت بادوتا حرف خانوادت که میگن بدبخت میشی مطلقه میشی  و عزیزم جون شوهرت  ببخشید اینو میگنم خر نشی 

2706