2726

سلام دوستان من یکسال و نیمه که منتظر نی نیم ولی هنوزخدانداده بهم شنیدم کسایی که باردارباشن لکه لانه گزینی میبینن یا اون خون از طریق ادرار دفع میشه پنج روز مانده به موعدم دیروز ظهر که رفتم دستشویی ادرارم خیلی تیره بود گاهی هم دور نافم تیر می‌کشه امکانش هست باردارباشن یا ربطی نداره😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ان شاءالله خدا بهت نی نی بده یکسال چیزی نیست غصه نخور طبیعیه .چه باردار بودی چه نبودی کشت ادرار بده بخاطر رنگ ادرارت

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
ان شاءالله خدا بهت نی نی بده یکسال چیزی نیست غصه نخور طبیعیه .چه باردار بودی چه نبودی کشت ادرار بده ...

باشه عزیزم فدات عزیزی فقط دو دفعه اینجور بود الان مثل قبل شده رنگش شما نی نی داری؟

باشه عزیزم فدات عزیزی فقط دو دفعه اینجور بود الان مثل قبل شده رنگش شما نی نی داری؟

من حاملم الان .بعد شش سال انتظار. 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خداروشکر گلم منم دعاکن شما مشکل داشتین؟

اره مشکل زیاد بود هر دفعه دکتر یه جیزی میگفت کلی هم دارو و درمان شدیم دیگه خسته شدم.ختم قرآن شروع کردم تموم کردم اصلا ناامید شدم بار دوم شروع کردم وسطاش حامله شدم 

2706