2733
2734
عنوان

چرا بعضی دخترا شوهر که میکنن....

| مشاهده متن کامل بحث + 1910 بازدید | 139 پست

من برعکس از وقتی ازدواج کردم خسیس تر شدم مجرد بودم یکسره ولخرجی میکردم لباس کیف کفش ولی الان تا موقعی که لباسم قابل استفاده باشه میپوشمش خیلی خسیس شدم نمیدونم چرا😁😀🤣😂

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی اینکه میگیره بد نیست ولی متنفرم از ادمایی که وقتی ندارن از تو که داری ایراد میگیرن بعدش که خودشون دارن بازم پزشو بتو میدن و ازت ایراد میگیرن !تو دهات ما بهشون میگن تازه به دوران رسیده 😁

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
هرچی بگی میگه حسودی ولش کن

منم همینو میگم , برگشته میگه واسه عقدم یه لباس تن زدم ۱۸ میلیون بود 😐

لامصب تو یه درست مونده بود لیسانس بگیری پول ندادی برای ۳ واحد🤣

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2731

خب ازدواج کرده که پیشرفت کنه نه درجا بزنه یا پسرفت کنه

خونه پدر فقط برای یه مدت هست یا باید خودت مستقل بشی یا شوهر کنی و انقدر به اونا فشار نیاری

پدر فقط خرج تو رو دوشش نیست خرج چند تا بچه ی دیگه رو هم به عهده داره ولی حتی اگه یه بچه هم داشته باشه دلش میخواد با همسرش پیشرفت کنه چرا بچه باید بهش فشار بیاره که به من فلان قدر پول بده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بعضیا شوهر میکنن انگار گنج پیدا کردن 

باورت نمیشه یه کارایی میکنه ,فقط میگم بیچاره پسره

میگه ۱۸ تومن پول یه سرویس خییییلی معمولیه😐

انگار مثلا خودش یه عمر تو پول شنا میکرده 

هر کسی یه جوری کی می دون تو ذهن هر کس چی می گذروندی در کل آدم بعد ازدواج تغییر می کنه افکارش

این یکی بچه تر شده, با حرص حرف میزنه همش 

2738

بهش بگو با این کفش چرما راحت تری یا اونا که دوران مجردیت میخریدی؟؟

برای خودم تاپیک میزنم.گاهی از طرف دوستم تاپیک میزنم گاهی سوالای دخترمو   میپرسم.اگه تناقض تو تاپیک هام میبینین دلیلش اینه🌹😊
من برعکس از وقتی ازدواج کردم خسیس تر شدم مجرد بودم یکسره ولخرجی میکردم لباس کیف کفش ولی الان تا موقع ...

عین من ، من اینقدر شال و روسری دلشتم داداشم میگفتم میتونم اینارو ببرم بفروشم ولی الان تا نخ نما نشه نمیخرم  

میدونی اینکه میگیره بد نیست ولی متنفرم از ادمایی که وقتی ندارن از تو که داری ایراد میگیرن بعدش که خو ...

دقیقا فامیل های ما ندارن و به ما ایراد میگیرن

مثلا خونه ندارن ماکه خونه خریدیم میگن چرا متراژش کمه چرا اونجا خریدین و فلان جا نخریدین و... 

حالا خودشون بخرن... 

بیچاره ات میکنن😑

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
شاید خونه پدرش محدود بوده الان میخواد واقعا زندگی کنه

مگه کفش چرم خریدن واقعا زندگی کردنه؟ 

ب نطر من چیزی ک خونه بابات نداشتی رو بخای یجا از شوهرت بکنی عین ندید بدید بازیه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
خب عقده ای شده طفلک.یهو دیده از خود بیخود شده

یهو بروز داد خودشو , فقطم میگه پوله این اونقدر شد ,پول اون اونقدر

نمیزاره پسره پول جمع کنه ماشین بخره

مگه کفش چرم خریدن واقعا زندگی کردنه؟  ب نطر من چیزی ک خونه بابات نداشتی رو بخای یجا از شوهرت ب ...

خودش اعتراف کرده ندید بدیده ولی ازونجایی ک من ۹ سال باهاش بودم اصلا باورم.نمیشه انقدر تغییر کرده.

2706