2733
2734
عنوان

رشد سینه

8261 بازدید | 12 پست

سلام خانما من ۱۸سالمه سینه های من خیلی کوچیکن بگم ندارم بهتره کلا هیکلم درشته و همه چی اوکیه ولی این خیلی تو ذوق میزنه 😐مامانمینا هم دکتر نبردنم اخه تجربه داشتن تو فامیل همه دخترا که سینشون کوچیک بود بعد ازدواج خیلی رشد کرده ولی من بالاخره پارسال رفتم دکتر گفت مشکل هورمونی بوده و قرص داد ولی گفت چون دیر اومدی ممکنه۱۰٪فقط جواب بده الانم یه سال قرصه رو میخورم هورمونا دارن طبیعی میشن ولی هیچ اتفاقی نیوفتاده الان خیلی نگرانم از شناختیم که از‌خودم دارم میدونم نمیتونم عمل کنم اینم تو ایران خیلی میترسم ولی هی میگم پس چیکار کنم کسی‌هست که از خراطین یا دمنوش رازیانه جواب‌گرفته باشه؟بنظرتون واسه ازدواج مشکلی پیش نمیاره؟خونواده پسره روم عیب نمیذاره؟:/برم عمل کنم یا زندگی همینجور به خوبی ادامه پیدا میگنه؟:/خودتون عمل کردین که تجربتون بهم بگید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روزی یک ربع باروغن زیتون سینه هاتو ماساژ بده

همیشه عشق باشد همیشه برکت🙂زندگیتو روی دور مثبت تنظیم کن تانتایج کارت مثبت از اب دربیاد😊به توانایی هات شک نکن😎بخشنده باش تا بخشیده شی😉
اسپیرونولاکتون ولی بازم بهتر خودت بری دکتر شاید مشکل با چیز دیگه رفع بشه

نه نمیخوام بگیرم فقط پرسیدم 

چون منم رفتم دکتر آزمایش دادم گفت هورمون های مردانه ام زیاده 

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹

دوتا راه حل بهت میگم         احتمالا روت جواب میده
1- خوردن یک لیوان عرق رازیانه     یا دمنوش رازیانه شب هنگام + یک قاشق عسل  >   چرا  چون داخل رازیانه   هورمون استروژن وجود داره (هورمون زنانه)   زیاد شدن این هورمون باعث میشه >  سینه سفت بشه و بزرگ بشه   _  اون هایی که پریودی دردناک دارن > خون ریزی و درد شون کم میشه به شدت  _ گونه رو پر می کنه (خشکل میشی)  _ پوست رو شفاف و صاف می کنه          و     میل ج رو زیاد می کنه  (چون مجردی دیگه باید این رو یه کاریش بکنی > کنترل کن       گفتم از الان در جریان باشی)
2- روغن خراطین بخر  >  به سینه ات بمال           فقط روغن ش  اصل باشه     از جای ه مطمئن بخر           روغن خراطین باعث بزرگ شدن سینه میشه  (خاطرت جمع باشه)           دو الی سه ماه این مورد رو رعایت بکن   (از ماه اول یا دوم نتیجه اش رو می بینی)

رازیانه رو هم 4 تا 6 ماه رعایت کن        >   ولی اگر در طول مدتی که داری هر شب رازیانه می خوری  هر موقعی(بستگی به بدنت داره ممکن ه شش ماه بعد اینطوری بشی ممکن ه  دو ماه بعد اینطوری بشی) حس کردی  سینه ات درد گرفته (چند روز) دیگه رازیانه نخور     چرا >  این یعنی اینکه حد هورمون استروژن بدن ت تکمیل شده     و نشونه اش همین درد سینه است  (یعنی مستقیما این هورمون روی سینه اثر می گذاره)

ضمنا توی روزهایی که پریودی رازیانه نخور.

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
نه نمیخوام بگیرم فقط پرسیدم  چون منم رفتم دکتر آزمایش دادم گفت هورمون های مردانه ام زیاده ...

رازیانه بخورین دائم

رازیانه هورمون زنانه است.که برای مردها خوب نیست

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
دوتا راه حل بهت میگم         احتمالا روت جواب میده 1- خوردن یک لیوان عرق رازیان ...

من میخورم سر 1 هفته سینه هام دردناک میشه.ولی خب میخوام بخورم برای سفت شدن.اونجوری ضرر داره؟

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
من میخورم سر 1 هفته سینه هام دردناک میشه.ولی خب میخوام بخورم برای سفت شدن.اونجوری ضرر داره؟

آقای دکتر خیراندیش  می گفتن     هر موقع سینه تون درد گرفت      دیگه نباید بخورید        این درد یعنی اینکه سینه زن پر شده  (هورمون استروژن مستقیما روی سینه اثر می گذاره)
دیگه نمی دونم ادامه بدید     چی میشه         شاید مشکلی براتون پیش بیاد

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد