2737
2734

سلام من چند وقت پيش اى وى اف كردم كه منفى شد چون شوهرم اسپرمش ضعيفه يعنى شكل اسپرمش صفره ولى تعدادش خوبه خيلى هم تقويت كردم ولى خوب نشده الان خيلى نا اميدم احساس ميكنم شايد هيچ وقت نشه همش به خودم ميگم با اى وى اف نشد حالا طبيعى با اين اسپرم ضعيف با اين شكل داغون اسپرم  ميشه ميگم معجزه برا من نيست خوش به خال اونا كه براشون معجزه شده  اخه خلاصه خيلى ناراحتم خيلى خدا دلمو بدجور شكست 😢ارزومه يه روزم برا من اتفاق بيفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره دوست خالم ک باهامونم رفت امد داره ، دکترا ناامیدش کرده بودن ک ماه بعدش طبیعی باردارشد الان دخترش دنیااومده ۴۰ روزشه☺آوا کوچولو

ایشالله روزی شما

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2738

توکل به خدا کن. یه امام رضا برو حتما شفا میده. یکی از دوستای من به واسطه شفای پدر و مادرش بعد 8 سال به دنیا اومد 

در جوانی پاک ماندن شیوه پیغمبریست ورنه هر گبری ز پیری میشود پرهیزگار    

چند جا خوندم برای ناباروری مرد خرنوب خوبه و تاثیر داره 

ولی بقیه جزییات رو نمیدونم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

دوستم دکترش یکی از بهترینای شهرمونه بهش گفت ای وی اف هم نمیکنم چون  وقت تلف کردنه به هیچ عنوان نمیتونی حامله بشی،ماه بعدش حامله شد اونو که بدنیا آورد سه ماه بعدش بازم طبیعی حامله شده،برای خداکه کاری نداره

تو خدای آرزوهای محالی۰۰۰۰  
2706