2737
2734

مشکل شما اینه که کلا نمیدونی واقعا چیو دوس داری

بنظرم با مشاور صحبت کنی میتونه بفهمه واقعا علاقه اصلیت چیه

همونو ادامه بده و سنتو هم در نظر نگیر

فامیل ما حدود ۴۷ ۴۸ سالشه الان رفته تدریس میکنه😐یا ب قولی معلم شده

چون ۱۲ ۱۵ سال واس این هدفش تلاش کرد و کلاس نهضت میگرفت

تا ب هدفش رسید

نه گفت دیره

ن گفت پیرم😕

ن از تلاش کردن دست برداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یراهنمایی بهت میکنم دوستانه اول که سن رو فراموش کن یک عددی بیش نیست که فقط تو شناسنامه س  دوم ...

خیلی جالبه 😐😐ولی خو نمیشه بهرحال باید شرایط و زمانمم در نظر بگیرم دگ،۱۸ سالم بود راحت میتونستم درس بخونم ولی الان هم باید کار کنم هم درس😐

2728
خیلی جالبه 😐😐ولی خو نمیشه بهرحال باید شرایط و زمانمم در نظر بگیرم دگ،۱۸ سالم بود راحت میتونستم درس ...

خیلی از 18 ساله های ما هم کار میکنن هم درس میخونن بنا ب جبر زمانه.... 

این حرفتو قبول ندارم

2738
اصلا نمیدونم چی واسم مهمتره،چی رو دوست دارم😭

پول می خوای،کار،تحصیلات ،شوهر

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
خیلی از 18 ساله های ما هم کار میکنن هم درس میخونن بنا ب جبر زمانه....  این حرفتو قبول ندارم

خو اخه یبار داشتم به یه اقایی ک یمدیر ارشد بود میگفتم من پزشکی دوست دارم گفت میتونی روزی ۸ ساعت درس بخونی؟؟ میتونی هزینه کنی واسش؟ 

یسری نشستم پای کتابای فیزیک و ریاضی دیدم واقعا نمیشه بدون معلم خوند 

خو اخه یبار داشتم به یه اقایی ک یمدیر ارشد بود میگفتم من پزشکی دوست دارم گفت میتونی روزی ۸ ساعت درس ...

خب جانان من 

گفتم که ی شغل دست و پا کن منبع درامدت شه 

با درامدت خرج تحصیلتو دربیار

یعنی حقوق رو ادامه بدم؟؟ 😐

اره ادامه بده دیگ  درحین درس  خوندتم احتمال ازدواجت بالاس انشالله  دیگ درگیر ازدواجم میشی  و بچه داری کارم باشه وقت نمیکنی بری یا هررشته بری   ب کار کردن باشه غیر مرتبط اکثر جاها میخان باز ی جا بالاخراه مشغول میشی موفق باشید

اخه الان نمیتونم برم مشاوره😞😞

خب پس خودت ۲ ۲ تا چار تا کن ببین چی برات مهم تر و بهتره

همونو انتخاب کن

من خانم خونه دار بالای ۳۰ دیدم با وجود بچه کنکور شرکت کردن اونم تجربی

قبولم شدن

ببخشید ولی تو  سست اراده ی 

و معلومه بخش اعظم زمانی ک یه ادم میتونه پیشرفت کنه رو ب جنس مخالف اختصاص دادی و الان حس پوچی بهت دست داده

اگ الانم میخای با وجود دوس پسر ب راهت ادامه بدی با حرفایی ک زدی بعیده ب جایی برسی متاسفاته

دور پسرارو خط بکش فعلا

تلاش کن یکم تا ب جایی برسی

بعد خودشون میان سمتت. و واس همیشه

ن دوستی و سرگرمی

موفق باشی

2706