2737
2734

خیلی سخته، همه برن تو جا بمونی

از اقوام و، رفیق و دوست جدا بمونی

توی شهرت، تو غربت کربلا بمونی

به گوش همه ، به گوش همه

به گوش همه میرسه هق هق نوکرت

واسه کربلا واسه کربلا

یه عمره داره دغدغه نوکرت

منو جا نذار ، منو جا نذار

که میره برا دقدقه نوکرت

برا نوکرت ، برا نوکرت

برا نوکرت دوری از تو عذابه آقا

چه‌جوری بگم ، چه‌جوری بگم

دلم دیگه از غم کبابه آقا

منو راهی کن ، منو راهی کن

که این بار شفیعه‌م ربابه آقا

«حسین یاحسین ٬ حسین یاحسین»

میدونم که، لایق باشم نظر می کنی

واسه پابوس، نوکرتم خبر می کنید

هی بم میگن، نیای حرم ضرر می کنی

ضرر بود همش ، ضرر بود همش

ضرر بود همش روزایی که نبودم حرم

واسه اربعین ، واسه اربعین

نگیر اسم من رو حسین جان قلم

بذار از نجف ، بذار از نجف

پیاده بیام باز قدم تا قدم

تحمل بسه ، تحمل بسه

تحمل بسه راه بیا با دل بی‌نوا

زیارت میخوام ، زیارت میخوام

مریضیم مداوا نشد با دوا

حسین یاحسین ٬ حسین یاحسین

حرم یا حرم یا حرم کربلا

«حسین یا حسین ٬ حسین یا حسین»

تعریفت رو٬ شنیدم از بقیه حرم

راهیم کن تو، بگو تا کی تقیه حرم

آرزومه، زیارت زینبیه حرم

الهی بشم ، الهی بشم

الهی بشم من کلید دار شیش گوش تو

بشم لایقه ، بشم لایقه

صبوریه دیدار شش گوشه تو

الهی بشم ، الهی بشم

همیشه گرفتار شیش گوش تو

چه شیرینه و ، چه شیرینه و

چه شیرینه و دل نشینه طواف حرم

حسین جان ببین ، حسین جان ببین

چه کرده دلم رو کلافه حرم

بهشتم نبر ، بهشتم نبر

بزن واسه‌ی من اضافه حرم

«حسین یاحسین ، حسین یاحسین»

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

پارسال به امام حسین گله کردم گفتم این چه زیارتیه این همه راه این همه سختی این همه انتظار

شرایطمون طوری نبود بتونیم زیاد بمونیم

ازش خواستم منو یه زیارت طولانی با معرفت بطلبه یه دل سیر زیارت کنم

قرار بود امسال هم برم انقدر شرایطم پیچیده شد کنسل شد نمیدونم با خودم میگم شاید دارم تنبیه میشم شاید ناشکری کردم

الان حسرت همون یه لحظه هم توی دلمه...😢

توروخدا دعا کنید منم به زودی بطلبه

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم حدا هرچی تو دلت بهت بده با صلاحت و بهترین شکل گلم  واسه داراش منم دعا کن آزاد بشه از ...

انشاءالله عزیزم

تاپیکت رو خوندم به حق این روزها خدا گره از کارتون باز کنه عزیزم انشاءالله

متوسل به امام زمان بشین🌷

2728

ان شاالله باز قسمتت بشه بری عزیزم

میشه لطفا عکسمو لایک کنید🌹

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘