2737
2734
عنوان

انصراف یا ادامه😒

242 بازدید | 14 پست

اخرش بخاطر حرف مردم مجبورشدم برم دانشگاه که دهنشونو ببندم الان دلم می خواد انصراف بدم دوباره برای پزشکی بخونم  اه بنظرتون میشه برای کنکور بخونم اگه چن واحد حذف کنم دلم بدجورگرفته 

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
اگه حال خوندن داری خوبه . مرد عمل هستی ؟

یعنی چی

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
همزمان با درس دانشگاهت برای کنکور هم بخون. میدونم سخته ولی دانشگاهو انصراف نده تو مطمئن نیستی سال ا ...

حرف حساب👌

یعنی میتونی سال دیگه قبول بشی ؟ توانش رو در خودت می بینی ؟  یا از این مونده و از اون رانده ؟

😧میترسم

2706