2733
2734
عنوان

صیغه کردن زن

| مشاهده متن کامل بحث + 1365 بازدید | 53 پست
چیکار کنم بابای بچمه  حرف زدن خیلی راحته اما وقتی مجبور باشی دیگه راهی نیست

وای خدا 

ی مردی بود بچش تازه ب دنیا اومده بود بعد ب دوستم پیشنهاد دوستی داد دوستم بلاکش کرد

گفتم اخه این زن داره چرا این کارو میکنه

نمیدونم اونا کین ک با متاهل دوست میشن

وای خدا  ی مردی بود بچش تازه ب دنیا اومده بود بعد ب دوستم پیشنهاد دوستی داد دوستم بلاکش کرد گ ...

یه مشت آدم پست که دوست دارن زندگی مردم رو خراب کنن روی خرابه های زندگی اونا برای خودشون زندگی بسازن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه مشت آدم پست که دوست دارن زندگی مردم رو خراب کنن روی خرابه های زندگی اونا برای خودشون زندگی بسازن

چه پررو یا خدا فکرشو کن زنگم بزنی زنش چرت و پرت بگی

بابا اینا سالم نیستن از اون خراباشن

ولی باید بازم اول شوهرو جم کرد بعد زنای هرزه رو

قبل از متاهلی فکرشم نمیکردم متاهل بخواد خیانت کنه یا کسی ب متاهل نگاه بد کنه

الانم نمیتونم حضم کنم

2728
قبل از متاهلی فکرشم نمیکردم متاهل بخواد خیانت کنه یا کسی ب متاهل نگاه بد کنه الانم نمیتونم حضم کنم

اینا همش واقعیت عزیزم شما خیلی نگاهت مثبته جامعه ی ما پر شده ازین خیانت ها متاسفانه پر شده از زن هایی که خراب کنن زندگی هارو 

اینا همش واقعیت عزیزم شما خیلی نگاهت مثبته جامعه ی ما پر شده ازین خیانت ها متاسفانه پر شده از زن های ...

توصیه می کنم باهم پیش مشاور برید        و اگر  همسرتون مذهبی هستن   بگید قسم قرآن بخوره و دست روی قرآن بگذاره که بهت وفادار می مونه

این روش خیلی جواب میده          ان شالله که دوباره زندگی تون گرم بشه      

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
برادر مرده فقط درک میکنه برادر مرده رو باگوشت و پوستم درک میکنم وقتی راهی نداری و بایدتحمل کنی!

من خودم بچم 5 ماهه بود بهترین روزای زندگیم بود وقتی صیغه نامه شوهرم با یه زن متولد 49 پیدا کردم با عالم ادم جنگیدم تا قانعشون کردم که کسی که تو سن 25 سالگی من بهم خیانت کرده از کجا معلوم وقتی 40 سالم بشه نره باز زن صیغه کنه و اخرش طلاق گرفتم 

اینجا بیشتر کاربرای مرد یا اون زنای خونه خراب کن از صیغه دفاع میکنن. و همچنین ادمایی که ادعای مذهبی ...

من من من یکی از کساییم که زندگیم بخاطر صیغه خراب شد و بخاطر قانون های مزخرف اسلام از بچم دور موندم، صیغه رو یکی دیگه کرده من فقط خواستم نمونم و خیانت تحمل کنم جدا شدم ولی بچمو هم ازم گرفتن خدا لعنت کنه هرکی که مادر و از بچش جدا میکنه

2738
من من من یکی از کساییم که زندگیم بخاطر صیغه خراب شد و بخاطر قانون های مزخرف اسلام از بچم دور موندم، ...

الان بدون بچت سختت نیست؟

چ جوری تحمل میکنی؟

منم خیانت دیدم ب خاطر بچه هام واستادم

تیکر هدفمه و سالنمو میزنم من مطمعنم😍لطفا برام یک صلوات بفرست😘📿            
الان بدون بچت سختت نیست؟ چ جوری تحمل میکنی؟ منم خیانت دیدم ب خاطر بچه هام واستادم

حاضرم دوری بچمو تحمل کنم اما با اون لجن زیر یه سقف نباشم الانم زنگ میزنم با بچم حرف بزنم صدا اون حیون میشنوم تمام خاطرات گوه گذشتم میاد جلو چشمم عصبی میشم

حاضرم دوری بچمو تحمل کنم اما با اون لجن زیر یه سقف نباشم الانم زنگ میزنم با بچم حرف بزنم صدا اون حیو ...

چجوری ازت گرفتن ؟

تا هفت سالگی که با مادره بعدم اگه دختر باشه تا نه و پسر باشه تا پانزده پیشه پدره بقیش خودش انتخاب می‌کنه .....

چجوری ازت گرفتن ؟ تا هفت سالگی که با مادره بعدم اگه دختر باشه تا نه و پسر باشه تا پانزده پیشه پدره ...

یه حیوونی که نگو الان حضانتش با من اما با تهدید با مزاحمت و فش و توهین به پدر مادرم سلب اسایشمون اخر مجبور شدم بدم بهش که فقط شرش کم بشه، آدم انگل دیدی این دقیقا همونه انگل

2706