2726
عنوان

کلاس های بارداری

334 بازدید | 45 پست

بچه ها از چند هفتگی تو کلاسای بارداری شرکت کردین؟ این هفته یه کلاس گذاشتن به اسم تغذیه در بارداری، بنظرتون مفیده شرکت کنم یا الکی هزینه نکنم؟ ورودیش هر جلسه پنجاه 

گرونه 

ن بابا

میخای بری چکار

از ماه پنجم و ب عبارتی هفته 20 باید بری کلاس های بارداری رو

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هرچی بخوای راجبه این قضیه تو نت هست این پول رصرف تغدیه ات کنی بهتره 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
گرونه  ن بابا میخای بری چکار از ماه پنجم و ب عبارتی هفته 20 باید بری کلاس های بارداری رو

من الان ۲۸هفته هستم میشه ماهه چند ؟؟😁😁مگه هفت نیست ؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
من الان ۲۸هفته هستم میشه ماهه چند ؟؟😁😁مگه هفت نیست ؟

اخرای ماه هفتی

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
کلاساشم دو ساعتیه، چون وزنی اضافه نکردم خودم میترسم بچه هم وزن نگیره

مگه چند ماهه ک اصافه نکردی؟ 

من تو سه ماه اول سه کیلو کم کردم

حالا هم ک تو شیشم هفته پیش رفتم دکتر ماما گفت افزایش وزن نداشتی

ک گفت اگه میخوری و چاق نمیشی طوری نیست

راست میگی ؟؟؟؟شادم کردی 😍😍😍تموم بشه زودتری 😘😘😘😘

بله ولی بارداری چهل هفته تمامه ها🌷❤️🌷

2706