2726
چند سالته😁

۱۸😂😂😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید زیادین تو خانواده،یا شاید رسمتونه؟؟

نه زیاد نیستیم من فقط مجردم 

رسم که خواهرم باب انداخته خودش ۲۲ شوهر کرده 

چون مادرم فوت شده و پدرم سنش بالاست میگن زود شوهر کن 

زندگی مشترک من و من 🏡
واااا خوب جواب دادم بهت نگفتم ک نپر چ دوره زمونه ای شده والا چ ادمایی والا بخدا    

اولش میگی به مردم نپر و بعدش میگی من کی گفتم همچین حرفیو. برو پستهای خودتو بخون. واقعا چه زمونه ایی شده  به خدا. حافظه کوتاه مدت به 3 ثانیه تنزل پیدا کرده مردم ییادشون نمیاد چی گفتن. 

2728
نه زیاد نیستیم من فقط مجردم  رسم که خواهرم باب انداخته خودش ۲۲ شوهر کرده  چون مادرم فوت ...

خدا بیامرزشون😔😔شاید صلاحتو دیده بالاخره پدره😙

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

منم سی و یک سالگی ازدواج کردم. بعد اینکه یا آشنا مارو بهم معرفی کرد خودمون چند ددماه تلفنی و حضوری صحبت کردیم تا عقد هشت ماه طول کشید. مجردی خوبی داشتم. ازدواج منطقی. شوهرم بسیار مهربون تحصیل کرده وشغل دولتی خیلی خوب داره. خانواده خوبی داره. ولی واقع تا بیست و شش هفت سالگی اصلا تو فاز ازدواج نبودم.  وبعدش تازه احساس کردم میتونم وارد زندگی متاهلی بشم. پس هر زمان خودت حس کردی واقعا بالغ شدی و از نظر روحی آمادگی پذیرش زندگی مشترک داری ازدواج کن. ببخشید طولانی شد😃

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
نه زیاد نیستیم من فقط مجردم  رسم که خواهرم باب انداخته خودش ۲۲ شوهر کرده  چون مادرم فوت ...

الان درس میخونی؟ سرکار میری؟ تو خونه با پدرت تنهایی؟

عزیزم خواهرت از یه جهت درست میگه. اینجا ایرانه. خدای نکرده زبونم لال فردا مجبور باشی تنها و مجرد توی خونه بمونی متاسفانه جامعه نمیپذیره. 

همین الان که خواستگار داری سعی کن خوبشو انتخاب کنی.

خداییش خیلییییی خیلی زوده برات عشق و حالتو بکن

آره بابا😂😂😂زوده هنوز😂😂

اولش میگی به مردم نپر و بعدش میگی من کی گفتم همچین حرفیو. برو پستهای خودتو بخون. واقعا چه زمونه ایی ...

خو تو نمیفهمی منظورمو تقصیر حافظه منه

ولی الان واقعا فهمیدم ک همونطور ک تو ذهنت هست

خیلی میپری

الان درس میخونی؟ سرکار میری؟ تو خونه با پدرت تنهایی؟ عزیزم خواهرت از یه جهت درست میگه. اینجا ایر ...

هم دانشجوام هم سر کار میرم کارای خونه هم کاملا با منه 

اره با پدرم زندگی میکنم 

خواهرم هی میگه بیا بریم فلان مهمونی اونجا تو رو ببینن

بعدش هی به واسطه ها شماره خونه رو داده 

اونا هم مورد میفرستن

اخه این همه عجله منو گیج کرده اصلا ارامش ندارم 

تازه خودمم میدونم همشون رو واسطه فرستاده و پسره اصلا خبر نداره ناراحت میشم 

خواهرم میگه تو امضا میکنی تا اخرشم به خودت ربط داره من فقط به واسطه ها ادرس میدم

زندگی مشترک من و من 🏡
2706