2733
2734
اگه ادم عاشق یکی باشه ازدواج خیلیم عالیه

منم والا عاشق نیستم برای همین زیادم مشتاق نیستم چند سال پیش از یکی خوشم میومد دوست داشتم ازدواج کنم ولی الان میبینم برای چی باید ازدواج کنم که چی بشه؟

زندگی مشترک من و من 🏡

24به بالایی؟

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله چرا که نه با کسی که دوسش دارم و دوسم داره دوست دارم ازدواج کنم  انشالله شرایط مون اوکی شه ...

خب همین دوس داشتن ها به ادم انگیزه ازدواج میده مگر نه که ازواج اخه به چه قیمت

زندگی مشترک من و من 🏡
اخه مزایای یکیش باید به اونیکی غلبه کنه  به چی دلم خوش باشه باز اگه الکی دوستش داشتم میگفتم خو ...

ببین من 31 سالمه و خواستگار زیاد دیدم. 

سعی کن طرفو بشناسی حتما. زود تصمیم نگیر و از هیچی هم نترس. انتخاب اگر درست باشه عالی هست. اینجا اکثرا یا با شوهرهاشون دوست بودن یا انتخابهای غلط داشتن که می نالن. دوستای من انتخابهای درست کردن همشون از زندگی راضین.

2738
اخه مزایای یکیش باید به اونیکی غلبه کنه  به چی دلم خوش باشه باز اگه الکی دوستش داشتم میگفتم خو ...

قرار نیست با کسی ازدواج کنی که سلیقه خودت نباشه و ازش بدت بیاد 

تو‌ ی ازدواج خب باید اصولش رعایت بشه 

دختر و پسر از همه لحاظ با هم تفاهم داشته باشد

من وقتی میگم ازدواج منظورم ی ازدواجی هست که اصولی باشه

چقدر بد بین اینجوری ک هرکی هرچی گفت باید بپری بهش عزیز

من به کسی نپریدم. کسی به استارتر پرید و ایشون ناراحت شد و منم براش توضیح دادم که در زندگی هر کسی همیشه آدمهای حرف مفت زن زیادند. باید حواسش رو جمع کنه که خانواده ایی گیرش بیاد که اهل این نباشن که همه جا دهان مبارک رو باز کنن و بدون فکر حرف بزن و زندگیشو خراب کنن. 

قرار نیست با کسی ازدواج کنی که سلیقه خودت نباشه و ازش بدت بیاد  تو‌ ی ازدواج خب باید اصولش رعا ...

اخه یکی که مامانششش میاد میگه فور کردم پسرم باید ازدواج کنه به درد زندگی میخوره؟ ۹۰ درصد خاستگارای من خبر ندارن که مادره اومده خونه ما 

زندگی مشترک من و من 🏡
منم والا عاشق نیستم برای همین زیادم مشتاق نیستم چند سال پیش از یکی خوشم میومد دوست داشتم ازدواج کنم ...

ولی زندگی دونفره قشنگه با دید مثبت نگاه کن همه که اولش عاشق نبودن همین که از یکی خوشت بیاد به دلت بشینه یعنی بعد یه مدت عشقم به وجود میاد

2706