2726
یعنی چی خانوم چرا قضاوت میکنی وقتی خواهرت هر جا بشینه شماره تلفن بده و به همه بسپاره بیان و واسطه بش ...

چرا نمیگی چندسالته

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تازه میگم اگه بد باشه چیکار کنم  خواهرم میگه ما که زیر برگه هاتو امضا نمیکنیم  بعدش رو د ...

بخاطر همین میگم اول خودت و معیاراتو بشناس بعد درست انتخاب کن اگه خدای نکرده مشکلی باشه هیچکس جوابگو نیست

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
یعنی چی خانوم چرا قضاوت میکنی وقتی خواهرت هر جا بشینه شماره تلفن بده و به همه بسپاره بیان و واسطه بش ...

سلام. ولشون کن. اینا کسایی که هستن که در رندگی واقعی هم خیلی شکاک اند. 

هم تاهل و هم تجرد محدودیت های خودش را داره  ولی در عوض مزایای خودشون را دارن

اخه مزایای یکیش باید به اونیکی غلبه کنه 

به چی دلم خوش باشه باز اگه الکی دوستش داشتم میگفتم خودم انتخاب کردم الان والا بقیه برام انتخاب میکنن بدتر عصبی شدم 

زندگی مشترک من و من 🏡
اگه ادم عاشق یکی باشه ازدواج خیلیم عالیه

Yeeeeees😍

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤

من دوست دارم ازدواج کنم ولی الان نه چون یه سری امادگی هارو ندارم 

که اگه خدا بخواد تو این یک ساله تلاشم رو میکنم ایشالا تا دو سال دیگه اینا دیگه به ازدواج به صورت جدی فکر میکنم .۲۳ سال و خورده ای هم هستم 

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
اگه فکر میکنی من دروغ میگم بفرما از تاپیک بیرون

ببین زندگی واقعی هم مینطوره. یعنی یه نفر از روی غرض و مرض میاد یه چیزی میگه و یه اتیشی میندازه توی زندگیت. همیشه ادم مریض زیاد بوده. حواستو جمع کن با چه خانواده ایی وصلت میکنی. خانواده اش خیلی مهمه. 

2706