1619
1632
یعنی چی خانوم چرا قضاوت میکنی وقتی خواهرت هر جا بشینه شماره تلفن بده و به همه بسپاره بیان و واسطه بش ...

چرا نمیگی چندسالته

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

تازه میگم اگه بد باشه چیکار کنم  خواهرم میگه ما که زیر برگه هاتو امضا نمیکنیم  بعدش رو د ...

بخاطر همین میگم اول خودت و معیاراتو بشناس بعد درست انتخاب کن اگه خدای نکرده مشکلی باشه هیچکس جوابگو نیست

1613
یعنی چی خانوم چرا قضاوت میکنی وقتی خواهرت هر جا بشینه شماره تلفن بده و به همه بسپاره بیان و واسطه بش ...

سلام. ولشون کن. اینا کسایی که هستن که در رندگی واقعی هم خیلی شکاک اند. 

هم تاهل و هم تجرد محدودیت های خودش را داره  ولی در عوض مزایای خودشون را دارن

اخه مزایای یکیش باید به اونیکی غلبه کنه 

به چی دلم خوش باشه باز اگه الکی دوستش داشتم میگفتم خودم انتخاب کردم الان والا بقیه برام انتخاب میکنن بدتر عصبی شدم 

زندگی مشترک من و من 🏡
1614
اگه ادم عاشق یکی باشه ازدواج خیلیم عالیه

Yeeeeees😍

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍

من دوست دارم ازدواج کنم ولی الان نه چون یه سری امادگی هارو ندارم 

که اگه خدا بخواد تو این یک ساله تلاشم رو میکنم ایشالا تا دو سال دیگه اینا دیگه به ازدواج به صورت جدی فکر میکنم .۲۳ سال و خورده ای هم هستم 

لبخند بزن که شهر دیوانه شود😍
اگه فکر میکنی من دروغ میگم بفرما از تاپیک بیرون

ببین زندگی واقعی هم مینطوره. یعنی یه نفر از روی غرض و مرض میاد یه چیزی میگه و یه اتیشی میندازه توی زندگیت. همیشه ادم مریض زیاد بوده. حواستو جمع کن با چه خانواده ایی وصلت میکنی. خانواده اش خیلی مهمه. 

1523
اگه ادم عاشق یکی باشه ازدواج خیلیم عالیه

منم والا عاشق نیستم برای همین زیادم مشتاق نیستم چند سال پیش از یکی خوشم میومد دوست داشتم ازدواج کنم ولی الان میبینم برای چی باید ازدواج کنم که چی بشه؟

زندگی مشترک من و من 🏡

24به بالایی؟

بله چرا که نه با کسی که دوسش دارم و دوسم داره دوست دارم ازدواج کنم  انشالله شرایط مون اوکی شه ...

خب همین دوس داشتن ها به ادم انگیزه ازدواج میده مگر نه که ازواج اخه به چه قیمت

زندگی مشترک من و من 🏡
1628