1619
1605

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
منم همینو میگم دیگگگگگه خانواده ام گیر دادن به من اخه اصلا ازدواج چیه چرا یهو یه ادم غریبه میاد تو ز ...

با اجازه استار تر 

چرا تاپیکم ترکید در مورد چند همسری بود من خوابم اومد خوابیدم 

تحت هیچ شرایطی درخواست دوستی قبول نمی کنم                                                     واقعا خستم
منم همینو میگم من هنوز با خودم کنار نیومدم خانواده ام میگن زود باید ازدواج کنی اه خسته شدم اخه 

گوش نده بعد ازدواجم همه میگن بچه بیار و... دستورات اطرافیان تمومی نداره من خودم از دست مادرم فرار کردم و ازدواج کردم اماالان مثل سگ پشیمونم تو عقد خیلی چیزا رو فهمیدم اما راهی نداشتم جدا بشم چون بیچارم میکردن و الانم نه راه پس دارم نه پیش

8
نیاز عاطفی ، جنسی  ازدواج نیمی از ایمان هست  دلم بچه میخواد  بیشتر نیاز روحی ش باع ...

خب گلم منم احساس تنهایی میکنم بچه هم دوس دارم ولی وقتی فکر میکنم باید هی به یکی و خانواده اش جواب پس بدم عصبی میشم ازادی ها از دست میره 

زندگی مشترک من و من 🏡
میان میرن والا دیگه خسته شدم چایی بیار ببر اه  الان الان که نه ولی از دیروز سه نفر زنگ زده بی ...

چندسالته تو؟یعنی انقدررر خواستگار داری که ۳تاشون این هفته میان😲😲😲😲😲😲

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍
گوش نده بعد ازدواجم همه میگن بچه بیار و... دستورات اطرافیان تمومی نداره من خودم از دست مادرم فرار کر ...

تازه میگم اگه بد باشه چیکار کنم 

خواهرم میگه ما که زیر برگه هاتو امضا نمیکنیم 

بعدش رو دیگه خود داااااانی 😡😡😡😡

زندگی مشترک من و من 🏡
1523
بشنو و باور نکن 😐

نمیدونم والا

سلام عزیزجان میشه واسه حاجتم صلوات بفرستی😍امیدوارم به تموم آرزوهای قشنگت برسی😍خدای مهربونم بخاطر همه چیز شکرت...همیشه خدایی کردی وبندگی نکردم...خیلیییی دوستت دارم...راضیم به رضایت تو یاارحم الراحمین...امام رضا واسطه حاجتم تویی ضامن خوشبختیم باش...من مطمئنم حاجتمو ازخدا میگیرم...من ازدواج بسیااااار بسیااااار موفقی خواهم داشت من وهمسرم خوشبخت ترین وعاشقترین زوج جهان میشیم 😍😍
1639