2726
عنوان

علائم بعدانتقال جنین

109 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من ازروز سوم انتقالم گهگاهی درد پریودی داشتم ولی الان ک دوروز مونده ب موعدم دیگ دردی ندارم

دلیلش چی میتونه باشه؟

نشونه دیگه از بارداری هم ندارم لطفا کمکم کنید😔

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
الهی که مثبت بشه عزیزم🙏 من دقیقا ماهی که مثبت شدم هیچ علایمی نداشتم‌ دقیقا هیچی

اخه من درد پریودی داشتم ک😢 

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیزم اصلا ب علا ئم توجه نکن. من هیییچ علائمی نداشتم فقط یه روز لک داشتم. هر کس یه جوره. انشالله بارد ...

انشالله ممنونم ازت

من چهاربار منفی شدم اگ ایندفعه هم منفی بشم واقعا امیدمو ازدست میدم😔

اصلا به علایم توجه نکن، بدن با بدن و روز با روز فرق میکنه دورت بگردم

ینی این قطع شدن درد پریودی دقیق یکی دوروز قبل موعدم نشونه پریود شدن نیس😢

ینی این قطع شدن درد پریودی دقیق یکی دوروز قبل موعدم نشونه پریود شدن نیس😢

نه عشقم، روال عادی اگر بخواد پریود بشی که علایمش قطع نمیشه، بامید خدا اگر باردار هم باشی هر بدن واکنشای خاص خودشو داره، شما هم تحت درمان و دارو و استرس هستی این واکنشا عجیب تر میشه ولی واقعا میگم اصلا به علایم توجه نکن

الهی که دلشاد بشی این ماه❤

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
امیدت به خدا باشه انشالله بارداری برات دعا میکنم 

فداتشم ممنون

هرچی خدابخاد

نه عشقم، روال عادی اگر بخواد پریود بشی که علایمش قطع نمیشه، بامید خدا اگر باردار هم باشی هر بدن واکن ...

خداکنه 

انشالله ک سختی هام تموم ش

منم همه چیزو ب داروها ربط میدم بازم انشالله ک خیره 

ممنونم عزیزم

خداکنه  انشالله ک سختی هام تموم ش منم همه چیزو ب داروها ربط میدم بازم انشالله ک خیره  م ...

توکل به خدا

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏