2410
2553
عنوان

بیاید تو رو خدا یه لحظه

217 بازدید | 43 پست

سلام.بچه‌ها من از وقتی یادم میاد ریزش مو داشتم زیاد اما اینجوری بود ک موهامو شونه می‌کردم میریخت ولی الان افتضاح شده راه میرم میریزه موهامم خیلی پرپشته کم نمیشه ازشون ولی اذیتم انقد نگرانم تو غذای چیزی نریزه کسی چیزی مصرف کرده ک خوب شده باشه؟

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مثل منی باید موهاتو ببندی یا ببافی

همیشه بسته و بافته ولی این دو س ماهه باز اینجوری هم میریزن

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
اگه مشکلی نداری تونیک سر و شامپو کافئین سریتا بخر استفاده کن

چیز خوبیه؟ از داروخونه باید بخرم؟ دقیق بگم چی میخوام؟خودت جواب گرفتی؟

2714
منم‌‌‌‌‌‌‌‌همینم موهامو بخدا گیروکلیپس نمی گرفت الان دم موش شده

مال من اگه کم پشت شه ک از خدامه ولی نمیشه،از وقتی یادم میاد ریزش داشتم و نشده ولی چند ماهه خیلی میریزه

منم اینجوریم میبندم موهامو تو غذا اینا یا رو فرش نیفته

مال من بسته هم میریزه

چیز خوبیه؟ از داروخونه باید بخرم؟ دقیق بگم چی میخوام؟خودت جواب گرفتی؟

آره اگه کم خونی و تیروئید و اینا مطمئنی نداری جواب میده. تونیک تی دو سریتا و شامپو کافئین سریتا قهوه ایه.

نمیدونم والا ریزش مو اکثرا درمون نداره ویتامین و هورمون تاثیر داره ولی خیلی از دکترام خودشون کچلن

اینم هست ولی مامانم میگه مال من مال اعصابه ک انقد زیاد میریزه.کلا عصبی‌ام اینمدت هم بیشتر

مال من اگه کم پشت شه ک از خدامه ولی نمیشه،از وقتی یادم میاد ریزش داشتم و نشده ولی چند ماهه خیلی میری ...

منم بعد پنج سال دم موش شد پنج ساله ریزش دارم یه ساله شدید شدید شده،،بعدعملم شدیدشد،شامپو وقرص هم مصرف کردم ولی بعدقطعشون باز شروع شده

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
آره اگه کم خونی و تیروئید و اینا مطمئنی نداری جواب میده. تونیک تی دو سریتا و شامپو کافئین سریتا قهوه ...

کم خونی ک دارم قرص مصرف می‌کنم ولی تیروئید می‌دونم ندارم جواب نمی‌ده یعنی؟؟؟؟

منم بعد پنج سال دم موش شد پنج ساله ریزش دارم یه ساله شدید شدید شده،،بعدعملم شدیدشد،شامپو وقرص هم مصر ...

وای یعنی مال منم اینجوری میشه؟ هنوزم ریزش داری؟ عمل چی؟

2706