2737
2734
عنوان

کسانی که کم کاری تیروئید دارید یه سوال داشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 103 بازدید | 19 پست

یادم رفت بگم هوشمونم عالیه.من خودم رتبه سه رقمی کنکور شدم خواهرامم یکیشون پرستاریکیشون ماما یکیشونم حقوق خونده کارمند دولته دوتا دختر سالم داره.هممون سالمیم ازنظرزنانگی.نگران دخترت نباش عزیزم 

هیچی  
فداشون😍😍نترس گلم.من هم سریع حامله شدم هم قائدگیم منظمه هم قدم خوبه 164نه لاغرم ونه چاقم .پوستم خوب ...

فدات شم مرسی عزیزم اره بخدا راجع به همین مسائلی که گفتی دکترم صحبت کرد.. البته اونم گفت اگه داروهاش رو ندی منم همیشه سرساعت میدم.. مرسی عزیزدلم بیشتر از این وقتت رو نمیگیرم.. خدا کوچولوهاتو برات نگه داره.. خیلییییی دلگرم شدم.. این وسطا بخاطر فکرای بیخودی انرژیم تموم شده بود.. ان شاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده.. 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید یه سوال داشتم خواهرزاده تون از نوزادی کم کاری داشتن؟  الان چند سالشونه؟  از لحاظ ظا ...

اره عزیزم آزمایش ۳ روزگیش مشخص شد .

دکترش گفت اگه دارو مصرف کنه .هیچیش نمیشه الحمد الله سالمه ۱۰ سالشه وخیلی باهوشه .نگران نباش فقط داروشو به موقع بده .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2731
اره عزیزم آزمایش ۳ روزگیش مشخص شد . دکترش گفت اگه دارو مصرف کنه .هیچیش نمیشه الحمد الله سالمه ۱۰ سا ...

ممنونم عزیزم که جواب دادی.. ان شاالله دختر منم خوب بشه و مشکلی تو روابطش و مدرسه نداشته باشه