2726

نوزادم کم کاری تیروئید داره قرص لووتیروکسین استفاده میکنه میخواستم بدونم مصرف این قرص مادام العمر؟  شما تا کی باید مصرف کنید؟  اصلا درمان داره؟ 

بچه خواهر منم کم کاری داشت .دکتر گفته تا آخر عمر مصرف کنه

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا نوزاد نمیدونم چطوره ولی منم باید تا اخر مصرف کنم

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2728
بچه خواهر منم کم کاری داشت .دکتر گفته تا آخر عمر مصرف کنه

ببخشید یه سوال داشتم خواهرزاده تون از نوزادی کم کاری داشتن؟  الان چند سالشونه؟  از لحاظ ظاهری مشخصه؟  آخه مثلا چشمای پف کرده و زبون بزرگ و تحرک کم اینا رو نداره؟ در کل مثل بچه های معمولی هستش؟  میشه جوابم رو بدید.. ممنونم

من ازدبستان میخورم.الان 26سالمه

میشه یکم باهم صحبت کنیم خیلی نگرانم؟  شما از نوزادی داشتید؟  الان برا تحصیل و اینا مشکلی ندارید؟  توانایی حرکت چی ؟  اخه دکتر گفت عضلاتش ضعیف میشه ..در کل تو روابطتون تاثیری نداشته؟ 

میشه یکم باهم صحبت کنیم خیلی نگرانم؟  شما از نوزادی داشتید؟  الان برا تحصیل و اینا مشکلی ن ...

بچگی بهداشت متوجه شد.نه والا ماچهارتاخواهرداریم.سالمیم تحصیل کرذه بهترین دانشگاه همه کارمند دوتامون بچه داریم بچه هاسالم.نترس گلم فقط چکاب سالیانه و مصرف مرتب قرص.اصفهانی????

هیچی  
بچگی بهداشت متوجه شد.نه والا ماچهارتاخواهرداریم.سالمیم تحصیل کرذه بهترین دانشگاه همه کارمند دوتامون ...

مرسی عزیزم.. کوچولوهای من دوقلو هستن وقتی مقایسه میکنم حرکات و رفتارهاشون یکم ناخوداگاه استرس میگیرم 

امیدوارم کوچولوم زودی خوب بشه راستی اسم دخترم بارانه خیلی این اسم رو دوست دارم.. نه من تهرانم با همون غربالگری ها ی خانه بهداشت متوجه شدم.. 

مرسی عزیرم که جواب دادی اگه میشه سر نمازهاتون برا دخمل منم دعا کنید..😟

مرسی عزیزم.. کوچولوهای من دوقلو هستن وقتی مقایسه میکنم حرکات و رفتارهاشون یکم ناخوداگاه استرس میگیرم ...

فداشون😍😍نترس گلم.من هم سریع حامله شدم هم قائدگیم منظمه هم قدم خوبه 164نه لاغرم ونه چاقم .پوستم خوبه.موهامم خوبه.فقط مرتب داروهاشو بهش بده.اصلا بیماری بدی نیست ارثی هست.من مادرم نداشت مادربزرگم داره ازون گرفتیم.من خواستم اسم دخترمو بذارم باران قسمت نبود.نگران هیچی نباش به کسیم نگو این مشکل رو دارن.خدا پشت و پناهشون باشه😘😘

هیچی  
2706