2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچی اگه یه مشکلیم باشه اینقد تلاش میکنم که زندگیمو درست کنم.طلاق بگیرم برم کجا.همه زندگیو تو این چندسال با هزار جور بدبختی ساختم دلم نمیخواد بزارم جا واسه یکی دیگه که راحت بیاد بشینه و خانومی کنه

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
هیچی اگه یه مشکلیم باشه اینقد تلاش میکنم که زندگیمو درست کنم.طلاق بگیرم برم کجا.همه زندگیو تو این چن ...

حتی اگه پشتت نباشه و دست بزنم داشته باشه

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
2714
خودم به مرد دیگه ای علاقمند بشم و یا ایشون به خانم دیگه ای علاقه داشته باشه هدف های طولانی مدتمون ی ...

اوپرا جان من با اینکه خانوادم واقعا پشتمن و حمایت میکنن ولی از ناراحتی اونا بیشتر ناراحت میشم و از شانس بد خودم 😔

اوپرا جان من با اینکه خانوادم واقعا پشتمن و حمایت میکنن ولی از ناراحتی اونا بیشتر ناراحت میشم و از ش ...

اگر تصمیمت بر مبنای تعقل هست نترس

معلومه که ناراحت میشی و ناراحت میشن 

خانواده هستن 

ولی آیا ده سال دیگه اگه طلاق گرفته باشی ناراحت ترن یا مونده باشی توی زندگی؟

برای بعد طلاق چه هدف و برنامه ای داری ؟ اینا رو برای خودت معلوم‌کن

سوگواری بعد طلاق هم کاملا قابل درک هست

😁
اگر تصمیمت بر مبنای تعقل هست نترس معلومه که ناراحت میشی و ناراحت میشن  خانواده هستن  ول ...

خانوادم هم اینو میگن چون عقدم و رابطه تی نداشتیم میگن از الان جدا بشی بهتره تا با یه بچه ...میخوام شغلمو ادامه بدم و اگه شد ادامه تحصیل و اینکه به ظاهرم‌برسم 

حتی اگه پشتت نباشه و دست بزنم داشته باشه

اررررره باید فکر چاره باشی طلاق بگیری راحت بره یه زن دیگه بگیره توام روز به روز افسرده تر بشی مشاوره میتونه کمکت کنه 

دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀