1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

هیچی اگه یه مشکلیم باشه اینقد تلاش میکنم که زندگیمو درست کنم.طلاق بگیرم برم کجا.همه زندگیو تو این چندسال با هزار جور بدبختی ساختم دلم نمیخواد بزارم جا واسه یکی دیگه که راحت بیاد بشینه و خانومی کنه

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀
1475
هیچی اگه یه مشکلیم باشه اینقد تلاش میکنم که زندگیمو درست کنم.طلاق بگیرم برم کجا.همه زندگیو تو این چن ...

حتی اگه پشتت نباشه و دست بزنم داشته باشه

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔
خودم به مرد دیگه ای علاقمند بشم و یا ایشون به خانم دیگه ای علاقه داشته باشه هدف های طولانی مدتمون ی ...

اوپرا جان من با اینکه خانوادم واقعا پشتمن و حمایت میکنن ولی از ناراحتی اونا بیشتر ناراحت میشم و از شانس بد خودم 😔

اوپرا جان من با اینکه خانوادم واقعا پشتمن و حمایت میکنن ولی از ناراحتی اونا بیشتر ناراحت میشم و از ش ...

اگر تصمیمت بر مبنای تعقل هست نترس

معلومه که ناراحت میشی و ناراحت میشن 

خانواده هستن 

ولی آیا ده سال دیگه اگه طلاق گرفته باشی ناراحت ترن یا مونده باشی توی زندگی؟

برای بعد طلاق چه هدف و برنامه ای داری ؟ اینا رو برای خودت معلوم‌کن

سوگواری بعد طلاق هم کاملا قابل درک هست

1444
اگر تصمیمت بر مبنای تعقل هست نترس معلومه که ناراحت میشی و ناراحت میشن  خانواده هستن  ول ...

خانوادم هم اینو میگن چون عقدم و رابطه تی نداشتیم میگن از الان جدا بشی بهتره تا با یه بچه ...میخوام شغلمو ادامه بدم و اگه شد ادامه تحصیل و اینکه به ظاهرم‌برسم 

حتی اگه پشتت نباشه و دست بزنم داشته باشه

اررررره باید فکر چاره باشی طلاق بگیری راحت بره یه زن دیگه بگیره توام روز به روز افسرده تر بشی مشاوره میتونه کمکت کنه 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوتا سقط داشتم کلی سختی و افسردگی کشیدم خیلی وقتا ناامید بودم حالا فهمیدم باردارم الانم که هم قرص میخورم هم امپول میزنم هم سرم هم شیاف که واسم بمونه میشه واسم دعا کنید که مشکلی پیش نیاد تنها دل خوشی زندگیم همین بارداریه دعام کنید ممنون🍀