2410
2553
عنوان

مقدار زیادی بادنجون گیرم اومده چیکارشون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 28 پست

اگه کوچیکه ترشی بادمجون شکم پر

بزرگ ها رو هم کبابی کن ساتوری کن بزار فریزر(برا بورانی بادمجون)

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دودیش کن بزار یکمشو فریز کن واس ماستوبادمجون و میرزاقاسمی

بقیه دودیارو با هویجوسیر میکس شده تو سرکه ترشی کن

یکم از بادمجونارو بزار کمی بجوشه شکمشو سیرو هویجوسبزی معطر کن تو آب نمک بادمجون شکم پر کن یکمم سرخ کن تو فریز واس غذا ضررم نداره!

از وسط دو نصف کن. نه کامل تا نیمه که بتونی سر بند قرار بدی. بجوشون بذار چند روز خشک خشک شه. توی یک ظرف نگهداری کن هر وقت خواستی ترشی بریزی چند تا از اونا رو بنداز توی سرکه.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2720
همه میگن ترشی...افسوس که یاد ندارم

ترشی بلد نیستی خب بیخیال یه سریش سرخ کن.( دو مدل سرخ کن یک سریش واسه حلقه ای سرخ کن بعدا با گوشت چرخ کرده و رب و پیاز و بادمجون حلقه ای بزار لای پلو و میشه بادمجون پلو. یک سریش واسه کشک و بادمجون و قیمه بادمجون و مسما سرخ کن .) یک سریش رو هم واسه میرزا قاسمی کبابی کن دیگه سرخ نکن.

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

کجاش ضرر داره؟ 

منم از باغ بابام اینا آوردم سرخ کردم بسته بندی کردم گذاشتم فریزر

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2714

آره من خودم اینجوری ترشی درست میکنم

کبابیش کن پوستشو بگیر بکوب سیرو هویجم رنده کن با سرکه مخلوط کن اونقد سرکه نریزی ک آبکی شه!حالت خمیری زردچوبه نمک سیاه دانه هم بزن خ خ عالی میشه حتی کسی ک ترشی سرکه دوس نداشته باشه هم اینو دوس دارن

ترشی بلد نیستی خب بیخیال یه سریش سرخ کن.( دو مدل سرخ کن یک سریش واسه حلقه ای سرخ کن بعدا با گوشت چرخ ...

مرسی اره دیگه این چندروزه میرم تو کار بادنجون.حلیمبادنجون.کشکبادنجون. خاویار بادنجون.ناز خاتون.قیمه 

والا تو همی سایت میگفتن سرطان زاست

نه بابا چیش سرطان زاست آخه؟ 

همه بادمجون رو سرخ میکنن

وقتی تو فریزر بذاریش هم همه چیزش منجمد میشه و هیچ فعل و انفعالاتی توش رخ نمیده که بخواد سرطان زاش کنه

مواد غذایی تراریخته و سوسیس کالباس های بی کیفیت و ساندویچ هایی که با روغن سوخته درست میشن و کباب های رستورانی که رو گاز پخته میشن و تیکه های سوخته دارن نمونه هایی از چیزهای سرطان زا هستند

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مرسی اره دیگه این چندروزه میرم تو کار بادنجون.حلیمبادنجون.کشکبادنجون. خاویار بادنجون.ناز خاتون.قیمه& ...

😋😋😋خوشبحالتون جای من بخورین 😋😋😋

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند