1464
1411

کباب کن.

سرخ کن

همه چی این روزا ضرر داره

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
1334

کبابی کن 

سرخ کن بزار تو ظرف دربسته چون تو نایلون بو میگیره و بافت‌ش اسفنجی میشه

ترشی شکم پر

لیته 

هفت بیجار

ترشی جنوبی با تمر هندی 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1396

اگه کوچیکه ترشی بادمجون شکم پر

بزرگ ها رو هم کبابی کن ساتوری کن بزار فریزر(برا بورانی بادمجون)

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

دودیش کن بزار یکمشو فریز کن واس ماستوبادمجون و میرزاقاسمی

بقیه دودیارو با هویجوسیر میکس شده تو سرکه ترشی کن

یکم از بادمجونارو بزار کمی بجوشه شکمشو سیرو هویجوسبزی معطر کن تو آب نمک بادمجون شکم پر کن یکمم سرخ کن تو فریز واس غذا ضررم نداره!

از وسط دو نصف کن. نه کامل تا نیمه که بتونی سر بند قرار بدی. بجوشون بذار چند روز خشک خشک شه. توی یک ظرف نگهداری کن هر وقت خواستی ترشی بریزی چند تا از اونا رو بنداز توی سرکه.

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  برای شفای مادرم یک صلوات میفرستین؟ خدایا مادرم و شفا بده. التماست میکنم خدا 😔😔الهی که خدا خودش یک نگاه به تمام بیماران داشته باشه
1508