1464
1411
عنوان

مقدار زیادی بادنجون گیرم اومده چیکارشون کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 28 پست
همه میگن ترشی...افسوس که یاد ندارم

ترشی بلد نیستی خب بیخیال یه سریش سرخ کن.( دو مدل سرخ کن یک سریش واسه حلقه ای سرخ کن بعدا با گوشت چرخ کرده و رب و پیاز و بادمجون حلقه ای بزار لای پلو و میشه بادمجون پلو. یک سریش واسه کشک و بادمجون و قیمه بادمجون و مسما سرخ کن .) یک سریش رو هم واسه میرزا قاسمی کبابی کن دیگه سرخ نکن.

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

آره من خودم اینجوری ترشی درست میکنم

کبابیش کن پوستشو بگیر بکوب سیرو هویجم رنده کن با سرکه مخلوط کن اونقد سرکه نریزی ک آبکی شه!حالت خمیری زردچوبه نمک سیاه دانه هم بزن خ خ عالی میشه حتی کسی ک ترشی سرکه دوس نداشته باشه هم اینو دوس دارن

1436
ترشی بلد نیستی خب بیخیال یه سریش سرخ کن.( دو مدل سرخ کن یک سریش واسه حلقه ای سرخ کن بعدا با گوشت چرخ ...

مرسی اره دیگه این چندروزه میرم تو کار بادنجون.حلیمبادنجون.کشکبادنجون. خاویار بادنجون.ناز خاتون.قیمه 

والا تو همی سایت میگفتن سرطان زاست

نه بابا چیش سرطان زاست آخه؟ 

همه بادمجون رو سرخ میکنن

وقتی تو فریزر بذاریش هم همه چیزش منجمد میشه و هیچ فعل و انفعالاتی توش رخ نمیده که بخواد سرطان زاش کنه

مواد غذایی تراریخته و سوسیس کالباس های بی کیفیت و ساندویچ هایی که با روغن سوخته درست میشن و کباب های رستورانی که رو گاز پخته میشن و تیکه های سوخته دارن نمونه هایی از چیزهای سرطان زا هستند

مرسی اره دیگه این چندروزه میرم تو کار بادنجون.حلیمبادنجون.کشکبادنجون. خاویار بادنجون.ناز خاتون.قیمه& ...

😋😋😋خوشبحالتون جای من بخورین 😋😋😋

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند