2726
عنوان

سقط و بارداری

167 بازدید | 28 پست

خانما من قبلا سقط داشتم و خداروشکر الان باردار شدم چه مراقبت های باید انجام بدم؟؟؟چیکار کنم ک مثل اوندفعه نشه؟؟

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول از همه تحت نظر پزشک باش

استراحت کن 

کار سنگین انجام نده

خودت رو خسته نکن

تایم طولانی یجور  نشین

ان شاءالله ک نینیت صحیح و سالم بیاد توبغلت😍❤️

واسه منتظرا هم دعاکن

برامنم دعاکن لطفا ک این ماه باردار باشم  فردا موعدمه😢

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

مبارکه گلم قدمش پرخیروبرکت باشه ان شاالله به سلامتی زایمان کنی وبغلت بگیری عزیزم استراحت کن چیزای مقوی بخور استرس نداشته باش بعدچندمدت ازسقط باردارشدی؟

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 

منم سقط داشتم خدا بخواد بمونه میمونه فقط همین

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

عزیزم یه سوال شما چند وقت بعد سقط بارداری شدی .سقطت با چی بود.

من ۴۰روز پیش سقط داشتم میخوام سال دیگه اقدام کنم .بهم میگن دیره شاید باردارنشی.

شماهم سعی کن تا ۳ماه خیلی مواطب باشی مراعات کنی پله نری زیاد وسایل سنگین و قرص الکی و همچنین رابطه نداشته باشی.

اگه لایک نکردی عکسم به لایکتون نیاز داره ممنون

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
اول از همه تحت نظر پزشک باش استراحت کن  کار سنگین انجام نده خودت رو خسته نکن تایم طولانی یج ...

مرسی گلم ایشالا خدا حال دیروز منو نصیب شما کنه♥️😍😘

اول از همه تحت نظر پزشک باش استراحت کن  کار سنگین انجام نده خودت رو خسته نکن تایم طولانی یج ...

آخی امضات عزیزم😢 بچه منم اگه بود آبان دنیا میومد.خدا کنه تو دلیم دیگه سالم بیاد

دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞
عزیزم یه سوال شما چند وقت بعد سقط بارداری شدی .سقطت با چی بود. من ۴۰روز پیش سقط داشتم میخوام سال دی ...

من8ماه جلوگیری داشتم چون حا روحیم داغون شده بود دوماه طول کشید تا باردار شده.باشه عزیزم مرسی♥️

2706