2726

درسته اعتیاد داره به تریاک 17 سال ازم بزرگتره ولی دوستم داره حداقل بخاطر بچم میخوام کنارش بمونم ترکش بدم اما شرایط کمپ رفتن نداره چجوری باهاش صحبت کنم کسایی که تجربه دارید بیاین کمکم کنید حداقل تا 3ماه دیگه قول داده ترک کنه من چجوری باهاش حرف بزنم چجوری تشویقش کنم ترک تریاک سخته؟ 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

عموی من ترک کرد .. سخت نیست نیاز ب حمایت داره .. 

از ترک چیزای دیگه آسون تره .. 

ی عموی دیگمم ترک کرد ک باز دوباره رفت سمتش 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا کنم هرچه زودتر نجات پیدا کنه

ایشالله

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

دعا میکنم برات قربونت برم 🤗

شوهرمن اینجوریه...من خودمو جردادم ازدعوا نصیحت دوستانه حرف زدن....تا بردن پیش مشاور یه باربردمش کنگره شصت...ولی نخاست ترکم نکرده.....عزیزم تاخودش نخادنمیشه اگرم بیاد به اجبارتو بازبرمیگرده مثه شوهرمن.....بایدخودش بخاد

تازه شوهرمن ازاینایی بودکه متنفربودازاین چیزا....باهرمشاوری حرف زدم گف قدم اول خاستن خودشه بایدخودش به این نتیجه برسه..تویه کلینیک قرص ب۲دادن بعددوسه هفته دیگه نیومدبریم کلینیک....مشاوره کنگره شثت هم گف قرص نخوره بهتره  چون اونم مورفین داره داخلش.....مشاورگف فعلا بهش گیرندم بزارم تازمانی که خودش خاست فقط گف تنهاش نزارم که خدایی نکرده سمت چیزای بدترنره

2706