1507
1411

خانومای محترم، اگه بعد از غسل جنابت ، چیزی از واژن خارج بشه ، و زیاد باشه غسل باطله؟ من اکثرا بعد غسلم اینجوری ام

سوال منم هست

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475
اگه قبل غسل ادرار کرده باشین هر مایعی که بعد غسل خارج بشه پاکه

از کجا میگی؟

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 

نه عزیزم بعد غسل پاکه 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

قبل از حمام یه چند دقیقه بشین یا وایسا بعد برو.مراجع تقلید اکثرا میگن رطوبتی که زن ببینه بعد از غسل پاکه.اما باگه مطمئنی که منی هست فک کنم باید دوباره غسل کنی.میتونی به رساله ات مراجعه کنی.

گروه قرمز❤ وزن اولیه ۱۰۷.۲۰۰❤وزن هدف ۶۹❤خداجون کمکم کن .به خاطر چشم و هم چشمیم که شده به هدفم میرسم😁
1485
اگه قبل غسل ادرار کرده باشین هر مایعی که بعد غسل خارج بشه پاکه

اون واسه مرداست عزیزم واسه زن ادرار چه ربطی داره به واژن؟

گروه قرمز❤ وزن اولیه ۱۰۷.۲۰۰❤وزن هدف ۶۹❤خداجون کمکم کن .به خاطر چشم و هم چشمیم که شده به هدفم میرسم😁

چ حالی دارین من دوسه ساعت بعدش میرم😄😄 

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
1396
چ حالی دارین من دوسه ساعت بعدش میرم😄😄 

من بچه شیر میدم دوست ندارم تو اون حالت بچم شیرمو بخوره سریع پامیشم میرم.

سوال منم هست ی سوال دیگه اگه قبل از غسل به بچه شیر بدیم گناهه ؟من عذاب وجدان می گیرم خونمونم خیلی سر ...

گناه نیست فک کنم اما من دلم نمیاد بهش بدم بازم بپرس

عزیزم رساله رو بخونید...ربطی نداره اما خود ادرار کردن تا حدود زیادی باعث میشه مایعی اگه هست خارج بشه ...

اصلا میگن قبل و بعدش دسشویی برین😶😑

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
عزیزم رساله رو بخونید...ربطی نداره اما خود ادرار کردن تا حدود زیادی باعث میشه مایعی اگه هست خارج بشه ...

اتفاقا از نظر بهداشتی هم میگن اگه زن ادرار کنه کمتر به عفونت ادراری مبتلا میشه

1514