2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی شما بعد از چن روز دباره نمک زدین؟

اره در شیشه رو باز کن  نمک بریز   ببند

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
2738

بچه ها سلام با اجازه‌ استارتر کسی میدونه الان کدوم‌نی نی یار تاپیک‌ خحذف میکنه

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
ده روز 

عزیزم‌امضاتو‌خوندم‌انشالله معلم‌بشی‌ب زودی‌

من‌ی سوال داشتم‌ برای معلم شدن تو درسای مرتبط با معماری باید چ ازمونی داد؟

اصن‌میدونی چه جوری شرایط؟

ازمون دبیری کلی گرفته میشه؟

من‌اطلاعات ندارم‌خوب

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
عزیزم‌امضاتو‌خوندم‌انشالله معلم‌بشی‌ب زودی‌ من‌ی سوال داشتم‌ برای معلم شدن تو درسای مرتبط با معماری ...

دفتر چه آزمون استخدامی اموزش و پرورش و دانلود کن توش نوشته از چه درسایی سوال میاد یه ازمون داره ثبت نام کن البته مصاحبه داره بعدش و سخته 

بابت دعات مرسی

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
دفتر چه آزمون استخدامی اموزش و پرورش و دانلود کن توش نوشته از چه درسایی سوال میاد یه ازمون داره ثبت ...

عزیز دلم ممنونم‌ از اینکه جوابمو دادی

انشالله موفق باشی😊😘