2726
عنوان

خانوما شوهرم حرفش راسته یا پسرم؟ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 215386 بازدید | 1502 پست
این مواظب باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟    

اره آویزون شوهرش باشه همش چکش کنه اونا بهم نرن بیرون 😐وگرنه این شوهری ک من تعریفشو شنیدم از خداشه بابای بچه اون زنیکه بشه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
اره آویزون شوهرش باشه همش چکش کنه اونا بهم نرن بیرون 😐وگرنه این شوهری ک من تعریفشو شنیدم از خداشه ب ...

کسیکه ذاتش کثیفه تو گورم خلاف میکنه...........خدا به راه راست هدایت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ب عقیده من اصلأ از مردا نباید پرسید چون هیچوقت واقیعیتو نمیگن و فقط مث...دروغ میگن باید مدرک جم کرد ب وقتش رو کرد

اگرم تحمل کاراشو نداشته باشی باید تف بندازی تو روش و برای همیشه تنهاش بذاری بره بدرک...

استاتر راهی نداری جز اینکه فکر کنی راست گفته  شوهرت چون با این تفاسیر که کردی تهش ثابت بشه دروغ گفته اونی که باید بره تو هستی

امان از مردهوسباز و زن سلیطه و روس پی  که دنیا را بد جور به لجن کشوندن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

مرد و زن موظف هستن بالغانه ، امنیت و اعتماد ایجاد کنند ..شوهر شما این اعتماد را ایجاد نمیکنه با اینکه قبلا دسته گلم به آب داده و طبیعیه شما مشکوک بشی...حرف بچه ت هم غلط باشه ، شوهرت تو چت خیلی افتضاح برخورد کرده .فرافکنی کرده ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هرجا میره با مهربونی همراهش باشه تو تایم آزاد تنهاش نزاره نره پیش اون ... خانوم

عزیزم این زندگی کردن درست نیست به طرفت بچسبی مثله کنه که نره پیش کسی

مطمئن باش کسی که بخواد کاری کنه می کنه 

از کوچکترین زمان استفاده می کنه برای کثافت کاری 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞

حرف زدن...فقط حرف بزن...بشین کنارش...ازش بپرس...دردش چیه...

بپرس...چی شد که زنت که دست مردی جز خودت بهش نخورده بود ول کردی و رفتی با یه هرزه که هر شب خودشو به یکی اجاره میده چسبیدی...بگو زن هرزه دوست داری؟؟؟...من زیادی پاک بودم؟؟؟..باید هرزگی میکردم که احساس خوبی بهت دست بده...برات اس عاشقانه میفرستم...جذابیت نداره...چون مادر بچه هاتم...اما هرزه برات اس میفرسته احساس جوونی میکنی...من جوون نیستم...فکر میکنی...مرد خراب سر راهم نیست...فکر میکنی هرزه بودن سخته...خصوصا وقتی شوهرت باهات این کار رو کرده باشه...فکر میکنی...بندازمت یه گوشه و برم خراب بشم...برات جذابیت داره...فکر میکنی...بچه هات زیر دست یه مادر هرزه بزرگ بشن...سالم درمیان...تو که مادرت متعصب و پاک بود...شدی این...فکر میکنی بچه هامون چی میشن...تو که دم از اولویت میزنی که بچه هامن...فکر نکردی...همین بچه ها بزرگ بشن با این بی آبروییه تو چطور سرشون رو بالا بگیرن...بگن مادر پاکمون رو ول کردی یه خراب رو آوردی...پس دروغ نگو...بچه هامو دوست دارم...تو دوست داشتی...آیندشونو خراب نمیکردی...چرا من این اشتباه رو نمیکنم...فکر میکنی...مرد پولدار و خوشتیپ و غیره...کمه...ولی من اونقدر شرف دارم که پای بچه هام بمونم...آیندشون رو به گوه نکشم...تو که فقط خودت و زن هرزه برات مهمه...دم از بچه نزن...حضانتشون رو بده من...وقتی پات و خطا نزاری...وقتی اونقدر مطمئنی که دیگه گند نمیزنی به این زندگی...من و بچه ها تو زندگیت هستیم...ولی اگه بزنی...یعنی یه زن هرزه رو به بچه هات ترجیح دادی...تمام تلاشت رو بکن...و البته با کمی سیاست و قلق و روشهایی که خودت میدونی تو زندگیت بهتره...به نظرم...باید ازش چیزی داشته باشی....تا بتونی کنترل کنی...حضانت بچه ها حداقل یک یا دوتاشون...خودش یک اهرمه فشاره...تا بتونی کنترلش کنی...خانوادش شاید بتونن کمکت کنن...سرش رو گرم کن...باید یه چیز رو غیر اون هرزه دوست داشته باشه...که سرش رو گرم کنی...نمیدونم...تفریح...مهمونی...سفر...خوردن...جنسی...کلامی...باید بفهمی نقطه ضعف این بشر چیه که جذب یه هرزه شده...این که مشکل داره حرفی نیست...اما بالاخره باید چیزی باشه که اینطور جذب شده...و خیلی دیر فهمیدی...باید تمام تلاشت رو بکنی...بکنیش...چیزی که اون بهش میده رو صد برابر بهش بدی...خیلی سخته...اما اون هرزه هم داره تمام تلاشش رو میکنه که از تو جلو بزنه...ولی تو با بچه و خانوادش...جلوتری...تلاشت رو بکن...ببری...بری جلو...اون هرزه داره زورش رو میزنه...که تو رو بندازه بیرون...اما برنده تو باش...زورت رو بزن...بندازش بیرون...موفق باشی.. 

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
عزیزم این زندگی کردن درست نیست به طرفت بچسبی مثله کنه که نره پیش کسی مطمئن باش کسی که بخواد کاری کن ...

چی بگم هرکی ی راه کاربگه اون زن اگه حامله بشه دیگه هیچچچچ جوره نمیشه درستش کرد 

همسرم دلیل من است. 💜🌱
همه حرفاتونو خوندم دارم گریه میکنم ینی قسمشم دروغه؟ 😔😔😔

توکه جراتشو داشتی ببخشیش و صبرشو داشتی تحمل کنی این جریانو پس دبگه پیگیرنشو ک بیشتر اذیت نشی من شوهرم خیانت کنه دست روم بلند کنه یا فوحش ناموسی بم بده میزارمش کنار حرمت واحترام رابطه نباید شکسته بشه وگرنه دیگه درست بشو نیست.

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
2706